Reklama baner
Restonum

Restonum

miejsce
w rankingu

--

Restonum
4.5
opinii: 4

Kup w sklepie

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • hana 2016-04-07 15:04

  tani i skuteczny lek

 • wild soul 2015-09-29 10:16

  znika po tych tabletkach to okropne palenie i mrowienie w nogach, ale trzeb regularnie przynajmniej z miesiąc pobrać

 • Mella 2015-09-29 10:10

  na pewno poprawa jakości snu po restonum :)

 • Przygotuj się do odchudzania - wskazówki jak zacząć

  Przygotuj się do odchudzania - wskazówki jak zacząć

  Czytaj artykuł
  Kaki - owoc na komórki rakowe

  Kaki - owoc na komórki rakowe

  Czytaj artykuł
  Właściwości orzechów laskowych

  Właściwości orzechów laskowych

  Czytaj artykuł
 • barti 2015-09-28 11:50

  super, już nie biegam w nocy przez sen

 • Zapoznaj się z ulotką Restonum

  Producent:

  Opis:

  Restonum to lek, który wykorzystywany jest w celu unormowania zaburzeń gospodarki żelaza i magnezu. Restonum uzupełnia niedobór żelaza i magnezu. Preparat ten wykorzystywany jest w leczeniu RLS- zespół niespokojnych nóg. Należy pamiętać, że preparat powinien być przyjmowany na czczo!

  Skład:

  W składzie preparatu Restonum znajdują się następujące substancje:

  L-asparaginian magnezu

  Węglan magnezu

  Fumaran żelaza

  Witamina C

  Witamina B6

  Witamina B12

  Dawkowanie:

  Preparat Restonum powinien być przyjmowany tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami na ulotce. Zwykle jednak dawkowanie powinno odbywać się następująco:

  jedna tabletka przyjmowana dwa razy dziennie- preparat powinien być przyjmowany na czczo lub godzinę przed posiłkiem. Dozwolone jest również przyjmowanie tabletki dwie godziny po posiłku.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla dzieci. Restonum nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Przed zażyciem leku należy skonsultować się z lekarzem!

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Restonum

  4.54 opinii:
  Restonum to lek, który wykorzystywany jest w celu unormowania zaburzeń gospodarki żelaza i...
  czytaj dalej »

  Restonum to lek, który wykorzystywany jest w celu unormowania zaburzeń gospodarki żelaza i... czytaj dalej »

  Preparat Restonum został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: zdrowie, zespół niespokojnych nóg. Producentem specyfiku Restonum jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Restonum jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Restonum oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Restonum można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Restonum. Preparat Restonum został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-29 11:41. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Restonum to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Restonum. Jeżeli napiszesz recenzję na temat specyfiku Restonum to z pewnością pomożesz wielu osobom.