Restonum

Restonum

miejsce
w rankingu

--

Restonum
4.6
opinii: 5
Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Adam 2017-05-22 11:20

  Bardzo dobry produkt, szybko działa i ma rozsądną cenę

 • hana 2016-04-07 15:04

  tani i skuteczny lek

 • wild soul 2015-09-29 10:16

  znika po tych tabletkach to okropne palenie i mrowienie w nogach, ale trzeb regularnie przynajmniej z miesiąc pobrać

 • Wodny dylemat – jaką wodę pić, by sobie nie zaszkodzić

  Wodny dylemat – jaką wodę pić, by sobie nie zaszkodzić

  Czytaj artykuł
  Ostropest plamisty nie tylko dla wątroby

  Ostropest plamisty nie tylko dla wątroby

  Czytaj artykuł
  Polacy coraz coraz chętniej kupują suplementy diety

  Polacy coraz coraz chętniej kupują suplementy diety

  Czytaj artykuł
 • Mella 2015-09-29 10:10

  na pewno poprawa jakości snu po restonum :)

 • barti 2015-09-28 11:50

  super, już nie biegam w nocy przez sen

 • Zapoznaj się z ulotką Restonum

  Producent:

  AFLOFARM

  Thumb aflofarm

  Opis:

  Restonum to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego w postaci tabletek, do postępowania dietetycznego w stanach zaburzeń gospodarki żelaza i magnezu i ich niedoborów oraz w przebiegu wtórnej postaci RLS - zespół niespokojnych nóg. Restonum uzupełnia niedobór żelaza i magnezu. Produkt przeznaczony jest do stosowania u osób dorosłych.

  Skład:

  W składzie preparatu Restonum znajdują się następujące substancje: Magnesium L-asparagmum, Magnesium carbomcum, Ferrum fumaratum Acidum L-ascorbicum, Pyridoxini hydrochloridum, Sorbitol (substancja wypełniająca), węglan magnezu, L-asparaginian magnezu, celuloza (substancja wypełniająca), kwas L-askorbinowy, fumaran żelaza (II), hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek tytanu (barwnik), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), cyjanokobalamina, chlorowodorek pirydoksyny, wosk pszczeli i wosk carnauba (substancje glazurujące). 

  Dawkowanie:

  Dawkowanie Restonum powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Restonum. Zalecana porcja preparatu do przyjęcia to 1 tabletka 2 razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem środka należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Restonum. Produkt powinien być podawany pod nadzorem lekarza. Produkt jest niekompletnym środkiem spożywczym i nie może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia. Preparat Restonum należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - zespół niespokojnych nóg

  Restonum

  4.65 opinii:
  Restonum to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego w postaci tabletek, do...
  czytaj dalej »

  Restonum to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego w postaci tabletek, do... czytaj dalej »

  Preparat Restonum został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: zdrowie, zespół niespokojnych nóg. Producentem specyfiku Restonum jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Restonum jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Restonum oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Restonum można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Restonum. Preparat Restonum został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-29 11:41. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Restonum to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Restonum. Jeżeli napiszesz recenzję na temat specyfiku Restonum to z pewnością pomożesz wielu osobom.