MUCOSIT

MUCOSIT

miejsce
w rankingu

--

MUCOSIT
0.0
opinii: 0
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką MUCOSIT

Producent:

Opis:

MUCOSIT to lek dostępny w postaci żelu. Lek przeznaczony jest do stosowania miejscowego na błony śluzowe jamy ustnej (np. na dziąsła). Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować żel MUCOSIT w leczeniu chorób przyzębia oraz w łagodzeniu stanów zapalnych jamy ustnej. Żel MUCOSIT wykazuje działanie ściągające, przeciwbakteryjne, przeciwzapalne oraz przyspiesza gojenie się ran. Preparat przynosi pacjentowi natychmiastową ulgę. Preparat z powodzeniem może być stosowany przez pacjentów, którzy borykają się z problemem odleżyn powstałych po noszeniu protez zębowych. Aplikacja żelu jest niezwykle prosta i komfortowa.

Skład:

W składzie żelu MUCOSIT znajdują się następujące substancje: wyciąg z: koszyczków rumianku, kwiatu nagietka, liści podbiału, kory dębu, liści szałwii, ziela tymianku, alantoina, olejek rumiankowy, olejek miętowy.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Żel należy stosować po umyciu zębów. Niewielką ilość żelu należy nanieść opuszkiem palca lub szczoteczką i delikatnie wetrzeć. Stosować 2-3 razy dziennie. Aplikację żelu można wykonywać za pomocą patyczków higienicznych.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. W razie wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych, lek należy odstawić i skonsultować się z lekarzem.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - stan zapalny jamy ustnej

Specyfik MUCOSIT został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: zapalenie dziąseł, paradontoza, choroby przyzębia, stan zapalny jamy ustnej. Producentem produktu MUCOSIT jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka produktu MUCOSIT jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat MUCOSIT oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik MUCOSIT można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu MUCOSIT. Produkt MUCOSIT został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-08-21 11:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu MUCOSIT to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania MUCOSIT. Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku MUCOSIT to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.