Jak leczyć katar przy zdradliwej pogodzie?

Jak leczyć katar przy zdradliwej pogodzie?

Czytaj artykuł
Działanie soli

Działanie soli

Czytaj artykuł
Kwiaty w Twojej codziennej... diecie!

Kwiaty w Twojej codziennej... diecie!

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Syrop Islandzki w swoim składzie nie zawiera cukru oraz alkoholu. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować Syrop Islandzki w leczeniu suchego kaszlu i dręczącej chrypki lub w celu złagodzenia podrażnień błony śluzowej. Zdecydowaną zaletą leku jest to, iż może być on stosowany u dzieci od 1. roku życia - należy jednak pamiętać, że dawkowanie leku musi być poprzedzone konsultacją lekarską!

Skład:

W składzie Syropu Islandzkiego znajdują się następujące substancje: wyciąg z porostu islandzkiego, siarczan cynku, aromat miętowy, sorbinian potasu, substancje słodzące: sorbitol, fruktoza.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Syrop należy stosować następująco:

-dzieci od 1. roku życia do 8. roku życia - 5 ml syropu dwa razy na dobę

-dzieci od 8. roku życia do 16. roku życia - 5 ml syropu 3-4 razy na dobę

-dorośli - 10 ml syropu 3-4 razy na dobę

Jeśli preparat zażywany jest przez dzieci, można rozcieńczyć syrop w niewielkiej ilości herbaty lub wody.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie zawiera alkoholu oraz cukru. Preparat może być stosowany przez osoby chore na cukrzycę. Jeśli po 14 dniach stosowania leku nie nastąpi poprawa, należy skonsultować się z lekarzem.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Syrop Islandzki

0.00 opinii:
Syrop Islandzki w swoim składzie nie zawiera cukru oraz alkoholu. Lekarze zalecają swoim...
czytaj dalej »

Syrop Islandzki w swoim składzie nie zawiera cukru oraz alkoholu. Lekarze zalecają swoim... czytaj dalej »

Succus Farfarae

0.00 opinii:
Succus Farfarae to preparat dostępny w postaci płynu. Succus Farfarae wykazuje działanie...
czytaj dalej »

Succus Farfarae to preparat dostępny w postaci płynu. Succus Farfarae wykazuje działanie... czytaj dalej »

Preparat Syrop Islandzki został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: podrażnienie gardła, kaszel, nieżyt górnych dróg oddechowych. Producentem preparatu Syrop Islandzki jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Syrop Islandzki jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Syrop Islandzki oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Syrop Islandzki dostępny jest bez recepty.