Reklama baner
Syrop Islandzki

Syrop Islandzki

miejsce
w rankingu

--

Syrop Islandzki
5.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Zimowy problem - atopowe zapalenie skóry

Zimowy problem - atopowe zapalenie skóry

Czytaj artykuł
Jak walczyć ze zgagą i nadkwaśnością? cz. 2

Jak walczyć ze zgagą i nadkwaśnością? cz. 2

Czytaj artykuł
Korzyści z picia zielonej herbaty

Korzyści z picia zielonej herbaty

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Beata 2016-11-28 15:10

  dla mojego malucha bardzo dobrze zadizałał ten syropek i pozbylismy sie meczacego suchego kaszlu

 • Zapoznaj się z ulotką Syrop Islandzki

  Producent:

  EURO VITAL PHARMA

  Thumb logo

  Opis:

  Syrop Islandzki w swoim składzie nie zawiera cukru oraz alkoholu. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować Syrop Islandzki w leczeniu suchego kaszlu i dręczącej chrypki lub w celu złagodzenia podrażnień błony śluzowej. Zdecydowaną zaletą syropu jest to, iż może być on stosowany u dzieci od 1. roku życia - należy jednak pamiętać, że dawkowanie musi być poprzedzone konsultacją lekarską!

  Skład:

  W składzie Syropu Islandzkiego znajdują się następujące substancje: wyciąg z porostu islandzkiego, siarczan cynku, aromat miętowy, sorbinian potasu, substancje słodzące: sorbitol, fruktoza.

  Dawkowanie:

  Stosowanie  preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać  proponowanej dziennej porcji preparatu,gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Syrop należy stosować następująco:

  -dzieci od 1. roku życia do 8. roku życia - 5 ml syropu dwa razy na dobę

  -dzieci od 8. roku życia do 16. roku życia - 5 ml syropu 3-4 razy na dobę

  -dorośli - 10 ml syropu 3-4 razy na dobę

  Jeśli preparat zażywany jest przez dzieci, można rozcieńczyć syrop w niewielkiej ilości herbaty lub wody.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Syrop należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu.  Nie należy przekraczać  proponowanej dziennej porcji,gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie zawiera alkoholu oraz cukru. Preparat może być stosowany przez osoby chore na cukrzycę. Jeśli po 14 dniach stosowania syropu nie nastąpi poprawa, należy skonsultować się z lekarzem.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt Syrop Islandzki został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: podrażnienie gardła, kaszel, nieżyt górnych dróg oddechowych. Wytwórcą preparatu Syrop Islandzki jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Syrop Islandzki jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Syrop Islandzki oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Syrop Islandzki dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Syrop Islandzki. Preparat Syrop Islandzki został dołączony do bazy danych w dniu 2015-09-03 23:32. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Syrop Islandzki to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Syrop Islandzki. Jeżeli zamieścisz opinię na temat specyfiku Syrop Islandzki to z pewnością pomożesz wielu osobom.