Prospan

Prospan

miejsce
w rankingu

--

Prospan
4.67
opinii: 3
Zdrowotne właściwości oraz zastosowanie zielonego jęczmienia. Czy pomaga zrzucić wagę?

Zdrowotne właściwości oraz zastosowanie zielonego jęczmienia. Czy pomaga zrzucić wagę?

Czytaj artykuł
Masaż endermologiczny – najlepszy sposób na walkę z cellulitem

Masaż endermologiczny – najlepszy sposób na walkę z cellulitem

Czytaj artykuł
Problem pogarszającego się słuchu

Problem pogarszającego się słuchu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • jowita 2016-11-29 15:05

  Zawsze daje go moim maluchom!

 • beata 2016-04-07 12:03

  naturalny skład ale cena trochę za wysoka.

 • Opinia użytkownika 2015-09-17 14:19

  Nie ważny czy mam kaszel suchy czy mokry to Prospan zawsze mi pomaga.

 • Zapoznaj się z ulotką Prospan

  Producent:

  ENGELHARD ARZNEIMITTEL

  Thumb engelhard logo

  Opis:

  Prospan to lek dostępny w formie syropu. Syrop ten wykazuje działanie wykrztuśne, a jego substancją czynną jest wyciąg z bluszczu. Ziołowy lek łagodzi kaszel i eliminuje uczucie duszności. Cudowny skład leku sprawia, że śluz zalegający w drogach oddechowych ulega upłynnieniu, a tym samym wykrztuszanie zostaje ułatwione. Lekarze zalecają przyjmowanie tego syropu w czasie ostrych i przewlekłych stanach zapalnych dróg oddechowych. Zdecydowaną zaletą syropu Prospan jest fakt, iż w jego składzie nie znajduje się cukier.

  Skład:

  W składzie syropu Prospan znajdują się następujące substancje: standaryzowany suchy wyciąg z liści bluszczu, sorbitol płynny krystalizujący, sorbitan potasu, kwas cytrynowy bezwodny, guma ksantanowa, aromat wiśniowy, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie syropu powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Zwykle jednak dawkowanie wygląda następująco:

  -dzieci powyżej 10. roku życia oraz dorośli- 5 ml syropu trzy razy dziennie

  -dzieci od 6. roku życia do 9. roku życia- 5 ml trzy razy dziennie

  -dzieci od 1. roku życia do 5. roku życia- 2,5 ml trzy razy dziennie

  -dzieci poniżej 1. roku życia- wymagana konsultacja z lekarzem!

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, a przed użyciem należy koniecznie sprawdzić datę ważności oraz zapoznać się z treścią ulotki! Syrop Prospan nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki, gdyż może spowodować to poważne komplikacje zdrowotne!

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeziębienie i grypa

  Specyfik Prospan został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: kaszel, zdrowie, przeziębienie. Wytwórcą produktu Prospan jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Prospan jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Prospan oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Prospan dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Prospan. Specyfik Prospan został dodany do naszej bazy w dniu 2015-09-05 22:38. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Prospan to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Prospan. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Prospan to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.