Czym jest zaburzenie erekcji?

Czym jest zaburzenie erekcji?

potencja erekcja

Impotencja nie kojarzy się zbyt pozytywnie. Dlatego, gdy mowa o zaburzeniach wzwodu lepiej używać innego słowa. Termin "impotent" często bowiem używane jest jako obelga. Nie można więc dziwić się mężczyznom, którzy słysząc to nawet z ust lekarza czują się z tym źle.

Można sięgnąć na przykład po anglojęzyczną terminologię w postaci ED czyli Erectile Dysfunction. Czym jednak właściwie charakteryzuje się zaburzenie erekcji? Pod tą dolegliwością kryją się długoterminowe bądź powracające problemy z erekcję w trakcie zbliżenia seksualnego. Gdy co czwarta próba zbliżenia seksualnego kończy się niepowodzeniem możemy mówić o impotencji czy raczej ED. Choć jak była już mowa wcześniej określenie impotencja nie jest zbyt dobrym terminem, zwłaszcza gdy kojarzy się w naszym społeczeństwie tak negatywnie. Lepiej będzie mówić o problemach z potencją, bądź zaburzeniach z osiągnięciem wzwodu. 

Nasz wiek, a problemy z erekcją

To, że niekiedy pojawiają się problemy z erekcją przypisywane jest coraz wyższemu wiekowi. Wiek nie może jednak w sposób drastyczny obniżać naszej aktywności seksualnej. Choć oczywiście trzeba powiedzieć, że w organizmie mężczyzny z wiekiem zachodzą niekorzystne zmiany. Organizm się starzeje, nie mamy tyle sił co kiedyś, jesteśmy coraz słabsi, z czasem w ogóle tracimy ochotę na seks. Pojawiają się pierwsze problemy z zaburzeniem erekcji w trakcie pożycia intymnego. Im jesteśmy starsi, tym więcej tego typu problemów. Według danych statystycznych, co trzeci mężczyzna po 60 roku życia ma obniżoną aktywność seksualną. Przyznają się oni do współżycia seksualnego przynajmniej raz na 7 dni. Co gorsze, dla wielu pośród badanych pożycie seksualne coraz częściej kończy się problemami z erekcją. Nie można jednak zwalać wszystkie na karb wieku. Zmiany jakie zachodzą w organizmie mężczyzny stanowią naturalną kolej rzeczy. Starsi Panowie mają mniejszą ochotę na seks, rzadziej mogą cieszyć się erekcją, trudniej im też osiągnąć satysfakcję seksualną. Zmiany te to naturalna konsekwencja starzenia się organizmu, z którą trzeba się pogodzić.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - potencja

Permen Go

4.8560 opinii:
Permen Go to idealny produkt dla mężczyzn, którzy mają problemy z libido i erekcją. To...
Zobacz ofertę

Permen King

4.77328 opinii:
  Chciałbyś uzyskać dostęp do preparatu, który poprawi Twoją sprawność...
Zobacz ofertę

MaxOn Active

4.7638 opinii:
Lek MaxOn Active jest stosowany w leczeniu zaburzeń libido i wzwodu u dorosłych...
Zobacz ofertę

Permen

4.68126 opinii:
  Suplement diety Permen to wysokiej jakości tabletki przeznaczone dla mężczyzn...
Zobacz ofertę

Levitra

4.176 opinii:
Levitra to lek, który wpływa na rozszerzanie się żył i tętnic znajdujących się w...
Zobacz ofertę

Navitin

4.138 opinii:
Navitin to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat przeznaczony jest dla...
Zobacz ofertę

Olimp Chela-Cynk

4.0519 opinii:
Środek Chela-Cynk to nowoczesny suplement diety, który ma cynk w postaci najwyższej...
Zobacz ofertę

Porn Pro Pills

3.888 opinii:
Jak działają naturalne środki na potencję? Jeśli okazuje się, że partnerka jest...
Zobacz ofertę

Alluramin

3.867 opinii:
Alluramin – to feromony dla mężczyzn Chyba każdy chce być atrakcyjny i podobać się...
Zobacz ofertę

Korzeń Maca

3.8614 opinii:
  Osoby, które zastanawiają się nad tym, jak poprawić swoją sprawność...
Zobacz ofertę

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.