Succus Farfarae

Succus Farfarae

miejsce
w rankingu

--

Succus Farfarae
0.0
opinii: 0
23 tydzień ciąży – ciesz się ciążą i urokami drugiego trymestru

23 tydzień ciąży – ciesz się ciążą i urokami drugiego trymestru

Czytaj artykuł
Nordic walking dla seniora

Nordic walking dla seniora

Czytaj artykuł
Jak zdrowe są morele?

Jak zdrowe są morele?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Succus Farfarae to preparat dostępny w postaci płynu. Succus Farfarae wykazuje działanie wykrztuśne, a więc ułatwia transport zalegającej wydzielinie. Wskazaniem do stosowania płynu Succus Farfarae jest: stan nieżytowy górnych dróg oddechowych, zapalenie gardła oraz migdałków, przewlekłe oraz ostre zapalenie oskrzeli.

Skład:

W składzie płynu Succus Farfarae znajdują się następujące substancje: sok ze świeżych liści podbiału, etanol.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. 2,5-5 ml preparatu należy rozpuścić w niewielkiej ilości płynu (najlepiej w soku owocowym). Tak sporządzony roztwór stosować 3 razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Sirupus Pini Compositus

4.52 opinii:
Sirupus Pini Compositus to preparat dostępny w postaci syropu. Preparat wykazuje działanie...
czytaj dalej »

Sirupus Pini Compositus to preparat dostępny w postaci syropu. Preparat wykazuje działanie... czytaj dalej »

Succus Farfarae

0.00 opinii:
Succus Farfarae to preparat dostępny w postaci płynu. Succus Farfarae wykazuje działanie...
czytaj dalej »

Succus Farfarae to preparat dostępny w postaci płynu. Succus Farfarae wykazuje działanie... czytaj dalej »

Specyfik Succus Farfarae został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: ból gardła, stan zapalny jamy ustnej, nieżyt górnych dróg oddechowych. Producentem specyfiku Succus Farfarae jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Succus Farfarae jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Succus Farfarae oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Succus Farfarae można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Succus Farfarae. Produkt Succus Farfarae został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-09-04 10:37. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Succus Farfarae to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Succus Farfarae. Jeżeli utworzysz informację na temat produktu Succus Farfarae to z pewnością pomożesz wielu ludziom.