Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Stosowanie leku Aspargin zaleca się w przypadku niedoborów magnezu oraz potasu, przy stanach przemęczenia oraz problemów z koncentracją. Produkt Aspargin skutecznie przywraca równowagę zdrowotną w przypadku rekonwalescencji po chorobach zakaźnych i zabiegach chirurgicznych, w okresie poporodowym i klimakterium, przy wspomaganiu leczenia nerwic mieszanych oraz neurastenicznych, chorobach wieńcowych oraz w zapobieganiu i leczeniu zawału mięśnia sercowego, zaburzeń snu i koncentracji. Niedobór magnezu oraz potasu należy uzupełniać również w przypadku nadpobudliwości serca, profilaktycznie w przypadku chorób niedokrwiennych serca oraz przy zagrożeniu zawałem.

Skład:

Lek Aspargin zawiera konieczną do prawidłowej pracy organizmu dawkę magnezu wodoroasparaginianu, uzupełniony o potas wodoroasparaginian. Z substancji pomocniczych wymienić należy: skrobię ziemniaczaną, sacharozę, ultraamylopektynę, magnez stearynian, talk.

Lek Aspargin zawieraj jony potasu i magnezu oraz aminokwasy biorące udział w metabolizmie układu nerwowego. Zawartość minerałów wpływa stymulująco na czynności mózgu, usprawnia działanie pamięci, poprawia koncentrację oraz ogólne samopoczucie. Jony magnezu skutecznie niwelują uczucie zmęczenia oraz poprawia rytm snu. Minerał ten jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu, wpływając bezpośrednio na pracę mięśni, serca, układu nerwowego, oraz układu odpornościowego. Jon potasu sprzyja natomiast wchłanianiu magnezu przez organizm.

Dawkowanie:

Lek Aspargin należy stosować doustnie. Zaleca się przyjmowanie od 2 do tabletek do 3 razy na dobę. Tabletkę należy przyjąć po posiłku.

Przeciwwskazania:

Leku Aspargin nie należy stosować w razie nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku. Nie zaleca się przyjmowania tabletek Aspargin w przypadku występowania niewydolności nerek. Nie należy podawać leku Aspargin podczas trwania antybiotykoterapii. Należy zachować ostrożność w przypadku ostrego odwodnienia, gdy doszło do rozległego zniszczenia tkanek (np. oparzenia dużych powierzchni ciała), jeśli pacjent stosuje inne preparaty zawierające potas lub cierpi na chorobę wrzodową żołądka, a także jeśli stwierdzono nietolerancję niektórych cukrów. Nie należy stosować u pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek i (lub) wątroby. Lek Aspargin nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Slow-Mag B6

5.01 opinii:
Slow-Mag B6 to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Slow-Mag B6 to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Olimp Chela-Mag B6

5.02 opinii:
Olimp Chela-Mag B6 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat rekomendowany jest...
czytaj dalej »

Olimp Chela-Mag B6 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat rekomendowany jest... czytaj dalej »

Magvit B6

5.01 opinii:
Magvit B6 to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Lekarze zalecają swoim pacjentom...
czytaj dalej »

Magvit B6 to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Lekarze zalecają swoim pacjentom... czytaj dalej »

Dih Skurcz

5.01 opinii:
Dih Skurcz to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat wykazuje działanie...
czytaj dalej »

Dih Skurcz to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat wykazuje działanie... czytaj dalej »

Blumag Jedyny

5.01 opinii:
Blumag Jedyny to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat rekomendowany jest dla...
czytaj dalej »

Blumag Jedyny to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat rekomendowany jest dla... czytaj dalej »

Doppelherz Aktiv - Na Skurcze

5.01 opinii:
Doppelherz Aktiv - Na Skurcze to suplement diety dostępny w postaci tabletek. W składzie...
czytaj dalej »

Doppelherz Aktiv - Na Skurcze to suplement diety dostępny w postaci tabletek. W składzie... czytaj dalej »

Asmag B

5.01 opinii:
Asmag B to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany...
czytaj dalej »

Asmag B to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany... czytaj dalej »

5.01 opinii:

Aspot

5.01 opinii:
Aspot to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat polecany jest dla wszystkich osób,...
czytaj dalej »

Aspot to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat polecany jest dla wszystkich osób,... czytaj dalej »

5.01 opinii:

Preparat Aspargin został dołączony do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: stres, Kołatanie serca, zmęczenie, zdrowie, skurcze mięśni. Wytwórcą specyfiku Aspargin jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Aspargin jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Aspargin oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Aspargin można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Aspargin. Produkt Aspargin został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-23 18:49. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Aspargin to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Aspargin. Jeżeli zamieścisz notkę na temat preparatu Aspargin to z pewnością pomożesz wielu osobom.