Nefrobonisol

Nefrobonisol

miejsce
w rankingu

--

Nefrobonisol
0.0
opinii: 0
Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Czytaj artykuł
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Nefrobonisol

Producent:

BONIMED

Thumb bonimed

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt Nefrobonisol został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: Artretyzm, zapalenie układu moczowego, kamica nerkowa. Producentem produktu Nefrobonisol jest Bonimed, który również jest twórcą takich produktów jak Activbon, Chitobon, Adipobon mono, Alerbon, Regulobon. Ulotka produktu Nefrobonisol jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Nefrobonisol oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Nefrobonisol można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Nefrobonisol. Produkt Nefrobonisol został dodany do naszej bazy w dniu 2016-03-08 16:41. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Nefrobonisol to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Nefrobonisol. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Nefrobonisol to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.