Succus Bardanae

Succus Bardanae

miejsce
w rankingu

--

Succus Bardanae
0.0
opinii: 0
Suplement diety a lek. Czy znasz różnice?

Suplement diety a lek. Czy znasz różnice?

Czytaj artykuł
Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 2

Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 2

Czytaj artykuł
Czy istnieje skuteczny środek na stres w pracy?

Czy istnieje skuteczny środek na stres w pracy?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Succus Bardanae

Producent:

PHYTOPHARM

Thumb phyto pharm

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt Succus Bardanae został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: brak apetytu, Artretyzm, reumatyzm. Wytwórcą preparatu Succus Bardanae jest PhytoPharm, który również jest producentem takich preparatów jak Passiflor, Nerwovit , Fix Melisa , Succus Bardanae, Ziele Świetlika. Ulotka produktu Succus Bardanae jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Succus Bardanae oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Succus Bardanae można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Succus Bardanae. Specyfik Succus Bardanae został dodany do naszej bazy w dniu 2016-04-15 12:28. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Succus Bardanae to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza strona tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Succus Bardanae. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Succus Bardanae to z pewnością pomożesz wielu osobom.