Succus Bardanae

Succus Bardanae

miejsce
w rankingu

--

Succus Bardanae
0.0
opinii: 0
Orzechy włoskie, czyli najbardziej zdrowy rodzaj orzechów!

Orzechy włoskie, czyli najbardziej zdrowy rodzaj orzechów!

Czytaj artykuł
Jakie są główne zaburzenia erekcji?

Jakie są główne zaburzenia erekcji?

Czytaj artykuł
Właściwości pestek dyni

Właściwości pestek dyni

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb phyto pharm

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt Succus Bardanae został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: brak apetytu, Artretyzm, reumatyzm. Wytwórcą preparatu Succus Bardanae jest PhytoPharm, który również jest producentem takich preparatów jak Passiflor, Nerwovit , Fix Melisa , Succus Bardanae, Ziele Świetlika. Ulotka produktu Succus Bardanae jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Succus Bardanae oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Succus Bardanae można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Succus Bardanae. Specyfik Succus Bardanae został dodany do naszej bazy w dniu 2016-04-15 12:28. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Succus Bardanae to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza strona tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Succus Bardanae. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Succus Bardanae to z pewnością pomożesz wielu osobom.