Reklama baner
Nefrol

Nefrol

miejsce
w rankingu

--

Nefrol
5.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • TADEUSZ 2017-01-24 14:31

  MERCEDES W OTOCZENIU MALUCHÓW

 • Zapoznaj się z ulotką Nefrol

  Producent:

  HERBAPOL

  Thumb herbapol

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Nefrol został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: kamica nerkowa. Wytwórcą produktu Nefrol jest Herbapol, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Herbatka Talia Max, Herbatka Talia Odchudzanie , Herbatka Talia Spalanie, Zielony Jęczmień Herbapol, Baifem Pianka do higieny intymnej. Ulotka preparatu Nefrol jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Nefrol oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Nefrol można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Nefrol. Specyfik Nefrol został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-03-08 16:28. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Nefrol to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Nefrol. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu Nefrol to z pewnością pomożesz wielu osobom.