Urofort

Urofort

miejsce
w rankingu

--

Urofort
4.5
opinii: 2
Korzyści z picia zielonej herbaty

Korzyści z picia zielonej herbaty

Czytaj artykuł
Jakie właściwości ma olej konopny?

Jakie właściwości ma olej konopny?

Czytaj artykuł
Właściwości pestek dyni

Właściwości pestek dyni

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Hanna 2016-03-10 11:26

  Polecam!Przede wszystkim bardzo skuteczny, dzięki niemu pozbyłam się nawracających infekcji.

 • Marek 2015-11-03 21:46

  super produkt

 • Zapoznaj się z ulotką Urofort

  Producent:

  Opis:

  Urofort to preparat dostępny w postaci płynu doustnego. Preparat ten wpływa na zwiększoną ilość wydzielanego moczu, a tym samym - chroni przed kamicą nerkową i stanami zapalnymi dróg moczowych. Należy jednak zaznaczyć, że płyn Urofort przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12. roku życia.

  Skład:

  W składzie płynu doustnego Urofort znajdują się następujące substancje: Extractum fluidum compositum ex, Uvae ursi folium, Solidaginis herba, Urticae herba.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12. roku życia. Zaleca się przyjmować 4 ml leku 5 razy na dobę. Lek należy rozcieńczyć z niewielką ilością wody.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - zapalenie dróg moczowych

  Preparat Urofort został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zapalenie układu moczowego, kamica nerkowa, doustny, zapalenie dróg moczowych. Producentem produktu Urofort jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Urofort jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Urofort oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Urofort można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Urofort. Specyfik Urofort został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-26 23:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Urofort to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Urofort. Jeżeli napiszesz informację na temat produktu Urofort to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.