Stosowanie BIO cukru kokosowego 

Stosowanie BIO cukru kokosowego 

Czytaj artykuł
Zespół niespokojnych nóg

Zespół niespokojnych nóg

Czytaj artykuł
Oddziaływanie palenia papierosów na organizm

Oddziaływanie palenia papierosów na organizm

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Hanna 2016-03-10 11:26

  Polecam!Przede wszystkim bardzo skuteczny, dzięki niemu pozbyłam się nawracających infekcji.

 • Marek 2015-11-03 21:46

  super produkt

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Urofort to preparat dostępny w postaci płynu doustnego. Preparat ten wpływa na zwiększoną ilość wydzielanego moczu, a tym samym - chroni przed kamicą nerkową i stanami zapalnymi dróg moczowych. Należy jednak zaznaczyć, że płyn Urofort przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12. roku życia.

  Skład:

  W składzie płynu doustnego Urofort znajdują się następujące substancje: Extractum fluidum compositum ex, Uvae ursi folium, Solidaginis herba, Urticae herba.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12. roku życia. Zaleca się przyjmować 4 ml leku 5 razy na dobę. Lek należy rozcieńczyć z niewielką ilością wody.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Urofort

  4.52 opinii:
  Urofort to preparat dostępny w postaci płynu doustnego. Preparat ten wpływa na zwiększoną ilość...
  czytaj dalej »

  Urofort to preparat dostępny w postaci płynu doustnego. Preparat ten wpływa na zwiększoną ilość... czytaj dalej »

  4.52 opinii:

  Produkt Urofort został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zapalenie układu moczowego, kamica nerkowa, doustny, zapalenie dróg moczowych. Producentem produktu Urofort jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Urofort jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Urofort oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego obrazki. Preparat Urofort dostępny jest bez recepty.