Reklama baner
Gargarin

Gargarin

miejsce
w rankingu

--

Gargarin
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Gargarin

Producent:

Opis:

Gargarin to lek, który dostępny jest w formie saszetek. W saszetkach znajduje się proszek, z którego należy wykonać płyn do płukania gardła. Preparat wykazuje działanie antyseptyczne oraz łagodzące. Lekarze zalecają swoim pacjentom lek Gargarin w leczeniu stanów zapalnych jamy ustnej i gardła. Jeśli po kilku dniach stosowania leku dolegliwości bólowe nie mijają, konieczna jest wizyta u lekarza. Należy pamiętać, że preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

Skład:

W składzie preparatu Gargarin znajdują się następujące substancje: tetraboran sodu, wodorowęglan sodu, chlorek sodu, benzoesan sodu, mentol.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego - 5g proszku należy rozpuścić w szklance ciepłej wody. Tak przygotowanym roztworem należy płukać gardło 2-3 razy na dobę. Jeśli po kilku dniach stosowania leku dolegliwości bólowe nie miną, wymagana jest konsultacja z lekarzem.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią. Lek nie jest przeznaczony do stosowania długotrwałego.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Produkt Gargarin został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: ból gardła, roztwór do płukania gardła, stan zapalny gardła, stan zapalny jamy ustnej. Wytwórcą preparatu Gargarin jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu Gargarin jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Gargarin oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Gargarin można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Gargarin. Preparat Gargarin został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-20 21:44. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Gargarin to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania Gargarin. Jeżeli zamieścisz informację na temat produktu Gargarin to z pewnością pomożesz wielu ludziom.