Gargarin

Gargarin

miejsce
w rankingu

--

Gargarin
5.0
opinii: 1
Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Mirek 2017-05-22 12:21

  Naprawdę dobry preparat i o dziwo ma całkiem ok smak.

 • Zapoznaj się z ulotką Gargarin

  Download icon Zobacz ulotkę
  Gargarin

  Producent:

  FARMINA SP. Z O.O.

  Thumb farmina w trosce o twoje zdrowie kopia

  Opis:

  Gargarin to lek dostępny jest w postaci proszku do sporządzania roztworu do płukania gardła. Preparat wykazuje działanie antyseptyczne oraz łagodzące. Gargarin przeznaczony jest do stosowania w leczeniu stanów zapalnych jamy ustnej i gardła. Jeśli po kilku dniach stosowania leku dolegliwości bólowe nie mijają, konieczna jest wizyta u lekarza.

  Skład:

  5 g proszku Gargarin do sporządzania roztworu do płukania gardła zawiera: 1,74 g boraksu, 1,74 g sodu wodorowęglanu, 0,75 g sodu chlorku, 0,75 g sodu benzoesanu, 0,02 g lewomentolu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie leku Gargarin powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.  Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego - 5g proszku należy rozpuścić w szklance ciepłej wody. Tak przygotowanym roztworem należy płukać gardło 2-3 razy na dobę. Jeśli po kilku dniach stosowania leku dolegliwości bólowe nie miną, wymagana jest konsultacja z lekarzem.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Gargarin. Przechowywać w temperaturze poniżej 25ºC. Lek Gargarin należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - stan zapalny jamy ustnej

  Produkt Gargarin został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: ból gardła, roztwór do płukania gardła, stan zapalny gardła, stan zapalny jamy ustnej. Wytwórcą preparatu Gargarin jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu Gargarin jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Gargarin oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Gargarin można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Gargarin. Preparat Gargarin został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-20 21:44. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Gargarin to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania Gargarin. Jeżeli zamieścisz informację na temat produktu Gargarin to z pewnością pomożesz wielu ludziom.