NAPROXEN Hasco

NAPROXEN Hasco

miejsce
w rankingu

--

NAPROXEN Hasco
0.0
opinii: 0
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką NAPROXEN Hasco

Producent:

Opis:

NAPROXEN Hasco to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Żel NAPROXEN Hasco z powodzeniem może być stosowany przez pacjentów, którzy borykają się z bólami mięśniowymi i bólami stawów. Wskazaniem do stosowania żelu NAPROXEN Hasco jest: choroba zwyrodnieniowa stawów, urazy tkanek miękkich, urazy stawów i ścięgien. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego!

Skład:

W składzie żelu NAPROXEN Hasco znajdują się następujące substancje: naproksen, karbomer 5984, sodu wodorotlenek 30%, lewomentol, chloralu wodzian, glikol propylenowy, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Niewielką ilość żelu należy nanieść na bolące miejsce i delikatnie wmasować. Żel zaleca się stosować 4-5 razy na dobę.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

Produkt NAPROXEN Hasco został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: ból pleców, ból kręgosłupa, ból mięśni, Stłuczenia, ból stawów, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem produktu NAPROXEN Hasco jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku NAPROXEN Hasco jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat NAPROXEN Hasco oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat NAPROXEN Hasco dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu NAPROXEN Hasco. Preparat NAPROXEN Hasco został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-21 20:09. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku NAPROXEN Hasco to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z NAPROXEN Hasco. Jeżeli dodasz recenzję na temat specyfiku NAPROXEN Hasco to z pewnością pomożesz wielu osobom.