Reklama baner
Veral

Kup w sklepie

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Veral

Producent:

ZENTIVA

Thumb zentiva

Opis:

Veral to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Wskazaniem do stosowania żelu Veral są następujące sytuacje:

- ból pleców

- stan zapalny mięśni i scięgien

- łagodny stan zapalny stawów

Aplikacja żelu Veral jest niezwykle prosta!

Skład:

W składzie żelu Veral znajdują się następujące substancje: diklofenaku sodowy, alkohol etylowy 96%, alkohol izopropylowy, amonowego wodorotlenku roztwór 10%, karbomer, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu nanieść na chore miejsce i rozetrzeć. Stosować 3-4 razy na dobę.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Produkt Veral został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: reumatyzm, nerwoból, ból kręgosłupa, ból stawów, ból pleców, zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Wytwórcą specyfiku Veral jest Zentiva, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Endiex, Veral, Ibalgin Maxi, Ibalgin Sport, Ibalgin Fast. Ulotka specyfiku Veral jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Veral oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Veral można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Veral. Specyfik Veral został zapisany do bazy danych w dniu 2015-08-22 11:58. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Veral to prosimy o dodanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Veral. Jeżeli dodasz recenzję na temat preparatu Veral to z pewnością pomożesz wielu osobom.