Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł
Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Chlorella został zapisany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: Cukrzyca, starzenie się, Artretyzm, reumatyzm. Producentem specyfiku Chlorella jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Chlorella jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Chlorella oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Chlorella dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Chlorella. Specyfik Chlorella został dodany do bazy serwisu w dniu 2016-04-15 13:18. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Chlorella to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Chlorella. Jeżeli dodasz informację na temat specyfiku Chlorella to z pewnością pomożesz wielu ludziom.