Reklama baner
Żel Diklonat P 1%

Żel Diklonat P 1%

miejsce
w rankingu

--

Żel Diklonat P 1%
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Żel Diklonat P 1%

Producent:

PLIVA

Thumb pliva

Opis:

n/a

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Produkt Żel Diklonat P 1% został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: ból mięśni, ból kręgosłupa, ból pleców, ból stawów, reumatyzm, Nerwobóle, zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Wytwórcą preparatu Żel Diklonat P 1% jest Pliva, który również jest producentem takich preparatów jak Hepatil Trawienie, Żel Diklonat P 1%, PLIVAfem F, Spox, Spox Noc. Ulotka preparatu Żel Diklonat P 1% jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Żel Diklonat P 1% oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Żel Diklonat P 1% można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Żel Diklonat P 1%. Preparat Żel Diklonat P 1% został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-22 11:45. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Żel Diklonat P 1% to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Żel Diklonat P 1%. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Żel Diklonat P 1% to z pewnością pomożesz wielu osobom.