Żel Diklonat P 1%

Żel Diklonat P 1%

miejsce
w rankingu

--

Żel Diklonat P 1%
0.0
opinii: 0
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Żel Diklonat P 1%

Producent:

PLIVA

Thumb pliva

Opis:

n/a

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Lek przeciwbólowy

Produkt Żel Diklonat P 1% został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: ból mięśni, ból kręgosłupa, ból pleców, ból stawów, reumatyzm, Nerwobóle, zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Wytwórcą preparatu Żel Diklonat P 1% jest Pliva, który również jest producentem takich preparatów jak Hepatil Trawienie, Żel Diklonat P 1%, PLIVAfem F, Spox, Spox Noc. Ulotka preparatu Żel Diklonat P 1% jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Żel Diklonat P 1% oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Żel Diklonat P 1% można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Żel Diklonat P 1%. Preparat Żel Diklonat P 1% został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-22 11:45. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Żel Diklonat P 1% to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Żel Diklonat P 1%. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Żel Diklonat P 1% to z pewnością pomożesz wielu osobom.