Niedobór testosteronu? Poznaj Testolan!

Niedobór testosteronu? Poznaj Testolan!

Dodano: 05-10-2017

sprawność seksualna sport libido testosteron

Testosteron w organizmie mężczyzny pełni wiele różnych funkcji. Odpowiedzialny jest między za:

  • wpływa na procesy dojrzewania i powstawania plemników
  • bierze udział w kształtowaniu cech płciowych (m.in.: głos, owłosienie, budowa ciała)
  • działa anabolicznie (pobudza wzrost tkanek w organizmie)
  • libido (popęd seksualny)

Testosteron po 30-tce, czyli o zmianach hormonalnych w organizmie mężczyzny

Wraz z wiekiem, poziom testosteronu w organizmie mężczyzny maleje. Obniżanie stężenia tego hormonu jest wynikiem szeregu zmian zachodzących w organizmie. Zbyt mały poziom testosteronu doprowadzić może do tzw. zespołu niedoboru testosteronu, który ma wpływ na sprawność seksualną i jakość życia jednostki.

Obniżenie poziomu testosteronu jest procesem naturalnym przed którym bardzo trudno uciec. Nie mniej jednak, prowadzenie odpowiedniego trybu życia (zdrowa dieta, aktywność fizyczna, brak używek) może mieć pozytywny wpływ na jakość życia.

Jak zbadać poziom testosteronu?

Mężczyznom w wieku powyżej 30 lat sugerujemy regularne badania poziomu testosteronu. Wykonać je można poprzez zwykłe badanie krwi. Próbka zostaje poddana analizie, co finalnie daje odpowiedź, czy poziom testosteronu w organizmie jest odpowiedni.

Według badań, rocznie stężenie testosteronu we krwi maleje o 1%. Można temu jednak zapobiec stosując odpowiednie suplementy diet.

Testolan jako rozwiązanie na obniżenie poziomu testosteronu we krwi

Testolan to suplement diety, który dedykowany jest mężczyznom, którzy pragną wyregulować gospodarkę hormonalną i zaniechać niedoborom testosteronu. To silny preparat, którego działanie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Regularna suplementacja Testolanu skutkuje:

  • natychmiastowym wzmocnieniem organizmu
  • wspomaganiem procesów spalania tkanki tłuszczowej
  • wzrostem libido
  • działaniem anabolicznym (wzrost masy mięśniowej)
  • zwiększeniem ruchliwości i produkcji plemników

Stosowanie tego środka zalecane jest zarówno jako forma leczenia, jak i profilaktyki sprawności seksualnej.

Wśród środków tego typu Testolan wydaje się być absolutnym liderem. Brak skutków ubocznych, wysoka skuteczność i szybkość działania tego preparatu sprawia, że liczba pozytywnych opinii i recenzji rośnie z dnia na dzień. Czy mężczyźni wreszcie doczekali się preparatu o bardzo wysokiej skuteczności? Czy problemy ze sprawnością seksualną mężczyzn odeszły w niepamięć? Wszystko wskazuje na to, że tak – Testolan to rozwiązanie, które pozwala uzupełnić testosteron w naturalny, nieinwazyjny i bezpieczny sposób.

Odwiedź testolan.pl i dowiedz się więcej na temat składu, działania oraz opinii ekspertów na temat tego preparatu.

 

 

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.