Baikadent

Kup w sklepie

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • jacek 2016-11-28 19:19

  dobry środek,potrzech dniach poczułem ulge,mogę nosić proteze.profilaktycznie stosuje go przed snem raz dziennie

 • Irena 2016-11-10 15:20

  ja rowniez poleecam, stosuje juz od dluzszego czasu i jestem naprawde zadowolona

 • Minka 2015-08-29 18:28

  Na mnie to praktycznie nie działa. Po kilku dniach stan był taki sam jaki był to jest niestety nie do pomyślenia jak dla mnie :/

 • Prozdrowotne właściwości miodu

  Prozdrowotne właściwości miodu

  Czytaj artykuł
  Nowy wymiar erekcji - jak poprawić swoją seksualną sprawność?

  Nowy wymiar erekcji - jak poprawić swoją seksualną sprawność?

  Czytaj artykuł
  BIO Herbata Matcha

  BIO Herbata Matcha

  Czytaj artykuł
 • Owarnik 2015-08-29 18:27

  Jak dla mnie Baikadent jest jednym z lepszy środków z których miałem okazje korzystać. Polecam serdecznie i warto jest to stosować ;)

 • Nika 2015-08-29 18:26

  W skuteczny i szybki sposób redukuje stany zapalne jamy ustnej. Dzięki niemu teraz mam wieczorem spokój i mogę spokojnie zasnąć ! To działa i jest super :)

 • Zapoznaj się z ulotką Baikadent

  Download icon Pobierz ulotkę
  Neosine

  Producent:

  Herbapol

  Opis:

  Baikadent to lek, który dostępny jest w formie żelu. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować żel Baikadent w chorobach przyzębia. Badania dowodzą, że stosowanie żelu w znaczny sposób poprawia kondycję dziąseł. Żel stosowany jest w leczeniu następujących schorzeń: paradontopatii powierzchownych i głębokich, w chorobach przyzębia, w stanach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej (np. w wyniku otarć przez protezę).

  Skład:

  W składzie żelu Baikadent znajdują się następujące substancje: Zespół flawonów izolowanych z korzenia Scutellaria baicalensis, Carbopol 5984, glicerol, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, glikol propylenowy, sodu wodorotlenek, sodu węglan, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania w jamie ustnej. Niewielką ilość żelu należy nanieść na miejsca, które zostały zajęte chorobą i wcierać. Przez 30 minut po aplikacji żelu nie można jeść ani pić. Żel należy aplikować 2-4 razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Lek nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci!

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Detusan

  5.02 opinii:
  Detusan to lek, który dostępny jest w formie pastylek do ssania. Preparat przeznaczony...
  czytaj dalej »

  Detusan to lek, który dostępny jest w formie pastylek do ssania. Preparat przeznaczony... czytaj dalej »

  5.02 opinii:

  Neo-Angin

  5.01 opinii:
  Neo-Angin to lek, który dostępny jest w formie tabletek do ssania. Lekarze zalecają swoim...
  czytaj dalej »

  Neo-Angin to lek, który dostępny jest w formie tabletek do ssania. Lekarze zalecają swoim... czytaj dalej »

  Hascosept

  4.52 opinii:
  Hascosept stosowany miejscowo działa znieczulająco i odkażająco na jamę ustną. Chlorowodorek...
  czytaj dalej »

  Hascosept stosowany miejscowo działa znieczulająco i odkażająco na jamę ustną. Chlorowodorek... czytaj dalej »

  Solcoseryl

  4.01 opinii:
  Solcoseryl to produkt przeznaczony do stosowania w jamie ustnej. Preparat przyspiesza procesy...
  czytaj dalej »

  Solcoseryl to produkt przeznaczony do stosowania w jamie ustnej. Preparat przyspiesza procesy... czytaj dalej »

  Junior-Angin

  4.02 opinii:
  Junior-Angin to preparat dostępny w postaci tabletek. Tabletki wykazują działanie ochronne dla...
  czytaj dalej »

  Junior-Angin to preparat dostępny w postaci tabletek. Tabletki wykazują działanie ochronne dla... czytaj dalej »

  Produkt Baikadent został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: zapalenie dziąseł, afty, nieświeży oddech, Kamień nazębny, urazy błony śluzowej, stan zapalny jamy ustnej, choroby przyzębia. Wytwórcą produktu Baikadent jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Baikadent jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Baikadent oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Baikadent można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Baikadent. Specyfik Baikadent został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-21 10:50. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Baikadent to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Baikadent. Jeżeli napiszesz opinię na temat preparatu Baikadent to z pewnością pomożesz wielu ludziom.