Pelogel
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Pelogel

Producent:

Opis:

Pelogel to preparat dostępny w postaci żelu borowinowego. W składzie preparatu znajduje się wyciąg z borowiny oraz olejek miętowy. Żel wykazuje działanie przeciwzapalne i ściągające. Wskazaniem do stosowania żelu borowinowego Pelogel jest: zapalenie dziąseł oraz zapalenie przyzębia, czyli paradontoza. Żel Pelogel poprawia mikrokrążenie.

Skład:

W składzie żelu Pelogel znajdują się następujące substancje: wyciąg borowinowy, olejek miętowy, glicerol, etyl parahydroksybenzoesanu, etanol, metyloceluloza.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - stan zapalny jamy ustnej

Preparat Pelogel został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: zapalenie dziąseł, paradontoza, wspomaganie dziąseł, regeneracja dziąseł, stan zapalny jamy ustnej. Producentem specyfiku Pelogel jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Pelogel jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Pelogel oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Pelogel można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Pelogel. Preparat Pelogel został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-20 21:38. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Pelogel to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Pelogel. Jeżeli napiszesz recenzję na temat specyfiku Pelogel to z pewnością pomożesz wielu osobom.