SACHOL - Żel

SACHOL - Żel

miejsce
w rankingu

--

SACHOL - Żel
0.0
opinii: 0
Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką SACHOL - Żel

Producent:

Opis:

SACHOL - Żel to preparat przeznaczony do stosowania miejscowego na błonę śluzową jamy ustnej. Wskazaniem do stosowania preparatu SACHOL - Żel jest: choroba przyzębia; opryszczkowe zapalenie błony śluzowej jamy ustnej; choroby błon śluzowych, którym towarzyszy stan zapalny; nadżerki i owrzodzenia. Żel wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i odkażające.

Skład:

W składzie preparatu SACHOL - Żel znajdują się następujące substancje: salicylan choliny, chlorek cetalkonium.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu należy wcierać 2-3 razy dziennie przez kilka minut.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - stan zapalny jamy ustnej

Specyfik SACHOL - Żel został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: zapalenie dziąseł, choroby przyzębia, stan zapalny jamy ustnej. Wytwórcą preparatu SACHOL - Żel jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu SACHOL - Żel jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat SACHOL - Żel oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik SACHOL - Żel można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu SACHOL - Żel . Produkt SACHOL - Żel został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-21 11:15. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu SACHOL - Żel to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat użytkowania SACHOL - Żel . Jeżeli napiszesz notkę na temat preparatu SACHOL - Żel to z pewnością pomożesz wielu osobom.