Lamisilatt

Lamisilatt

miejsce
w rankingu

--

Lamisilatt
0.0
opinii: 0
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Lamisilatt to lek, który dostępny jest w formie kremu. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować krem Lamisilatt w leczeniu grzybiczych zakażeń skóry wywołanych przez dermatofity. Preparat idealnie sprawdza się w leczeniu grzybicy stóp, fałdów skórnych oraz skóry gładkiej. Zdecydowaną zaletą preparatu jest fakt, iż szybko przenika do warstwy rogowej naskórka. W składzie preparatu znajduje się substancja czynna: terbinafina - substancja ta wykazuje działanie przeciwgrzybicze.

Skład:

W składzie kremu Lamisilatt znajdują się następujące substancje: chlorowodorek terbinafiny, sodu wodorotlenek, alkohol benzylowy, sorbitanu monostearynian, cetylu palmitynian, alkohol cetylowy, alkohol stearylowy, polisorbat 60, izopropylu myrystynian, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Proftin-M

4.52 opinii:
Proftin-M to preparat dostępny w postaci zasypki. Preparat rekomendowany jest dla osób,...
czytaj dalej »

Proftin-M to preparat dostępny w postaci zasypki. Preparat rekomendowany jest dla osób,... czytaj dalej »

Ziaja - Clotrimazolum

4.01 opinii:
Ziaja - Clotrimazolum to preparat dostępny w postaci kremu. W składzie preparatu znajduje się...
czytaj dalej »

Ziaja - Clotrimazolum to preparat dostępny w postaci kremu. W składzie preparatu znajduje się... czytaj dalej »

Clotrimazolum GSK

4.01 opinii:
Clotrimazolum GSK to lek dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do stosowania...
czytaj dalej »

Clotrimazolum GSK to lek dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do stosowania... czytaj dalej »

Lamisilatt 1

0.00 opinii:
Lamisilatt 1 to preparat dostępny w postaci płynu. Płyn przeznaczony jest do stosowania na...
czytaj dalej »

Lamisilatt 1 to preparat dostępny w postaci płynu. Płyn przeznaczony jest do stosowania na... czytaj dalej »

Produkt Lamisilatt został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: Grzybica pachwin, grzybica, Higiena, zdrowie, lek przeciwgrzybiczy. Producentem preparatu Lamisilatt jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka preparatu Lamisilatt jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Lamisilatt oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Lamisilatt można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Lamisilatt. Produkt Lamisilatt został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-28 11:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Lamisilatt to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Lamisilatt. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu Lamisilatt to z pewnością pomożesz wielu ludziom.