Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Iza 2015-09-13 20:24

  Mogłaby ta maść być troszkę tańsza, no ale moje zdarte przed ramie szybko wygoiła więc nie mam co narzekać.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Cicatridina to lek, który dostępny jest w formie kremu. Krem wspomaga leczenie ran oraz pielęgnuje podrażnioną skórę. W składzie preparatu znajdują się niezwykle cenne dla naszej skóry substancje: kwasu hialuronowy i mukopolisacharydy. Obie te substancje wpływają na szybszą regenerację tkanek. Ponadto uelastyczniają skórę i poprawiają jej napięcie. Preparat przeznaczony jest do leczenia ran powierzchownych, jak i głębokich. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego.

  Skład:

  W składzie preparatu znajdują się następujące substancje: woda, olej wazelinowy, alkohol cetylowo-stearylowy, olej ze słodkich migdałów, eter stearylowy polioksyetylenoglikolu, eter stearylowy polioksyetylenoglikolu (21), gliceryna, sorbitol, olej silikonowy, diglukonian chlorheksydyny 20%, imidazolidynylomocznik, sól sodowa kwasu hialuronowego, sól disodowa kwasu etylenodiaminotetraoctowego, BHT.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat należy stosować 2-3 razy dziennie. Krem należy aplikować na oczyszczoną skórę.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Cicatridina

  5.01 opinii:
  Cicatridina to lek, który dostępny jest w formie kremu. Krem wspomaga leczenie ran oraz...
  czytaj dalej »

  Cicatridina to lek, który dostępny jest w formie kremu. Krem wspomaga leczenie ran oraz... czytaj dalej »

  Octenilin

  3.04 opinii:
  Octenilin to lek dostępny w postaci żelu. Preparat wspomaga procesy regeneracyjne ran. Aplikacja...
  czytaj dalej »

  Octenilin to lek dostępny w postaci żelu. Preparat wspomaga procesy regeneracyjne ran. Aplikacja... czytaj dalej »

  Preparat Cicatridina został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: zakażenia pochwy, Odleżyny, odparzenia, pielęgnacja, Leczenie ran. Wytwórcą preparatu Cicatridina jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Cicatridina jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Cicatridina oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Cicatridina dostępny jest bez recepty.