Ziaja - Clotrimazolum

Ziaja - Clotrimazolum

miejsce
w rankingu

--

Ziaja - Clotrimazolum
4.0
opinii: 1
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Agata 2016-03-10 11:16

  Pomaga przy swędzeniu skóry.Polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Ziaja - Clotrimazolum

  Producent:

  Opis:

  Ziaja - Clotrimazolum to preparat dostępny w postaci kremu. W składzie preparatu znajduje się substancja czynna, czyli klotrymazol, który działa przeciwgrzybiczo. Wskazaniem do stosowania kremu Ziaja - Clotrimazolum są: grzybice skóry, takie jak: grzybica pachwin, dłoni, stóp, grzybica międzypalcowa oraz łupież pstry. Ziaja - Clotrimazolum to idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z kandydozą skóry oraz błon śluzowych.

  Skład:

  W składzie kremu Ziaja - Clotrimazolum znajdują się następujące substancje: klotrymazol, alkohol benzylowy, sorbitanu stearynian, polisorbat 60. cetylu palmitynian, oktylododekanol. alkohol cetostearylowy, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwgrzybiczy

  Specyfik Ziaja - Clotrimazolum został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: grzybica pochwy, Grzybica pachwin, łupież, Higiena, zdrowie, lek przeciwgrzybiczy. Wytwórcą specyfiku Ziaja - Clotrimazolum jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Ziaja - Clotrimazolum jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Ziaja - Clotrimazolum oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Ziaja - Clotrimazolum dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Ziaja - Clotrimazolum. Specyfik Ziaja - Clotrimazolum został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-30 11:18. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Ziaja - Clotrimazolum to prosimy o dołączenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Ziaja - Clotrimazolum. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat preparatu Ziaja - Clotrimazolum to z pewnością pomożesz wielu ludziom.