Daktarin 2%

Daktarin 2%

miejsce
w rankingu

--

Daktarin 2%
0.0
opinii: 0
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Daktarin 2%

Producent:

Opis:

n/a

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwgrzybiczy

Produkt Daktarin 2% został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: Grzybica pachwin, grzybica, odparzenia, Higiena, zdrowie, lek przeciwgrzybiczy. Producentem specyfiku Daktarin 2% jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Daktarin 2% jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Daktarin 2% oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Daktarin 2% można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Daktarin 2%. Specyfik Daktarin 2% został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-30 11:33. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Daktarin 2% to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Daktarin 2%. Jeżeli dołączysz opinię na temat specyfiku Daktarin 2% to z pewnością pomożesz wielu ludziom.