Iwostin Propodia

Iwostin Propodia

miejsce
w rankingu

--

Iwostin Propodia
0.0
opinii: 0
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Iwostin Propodia

Producent:

SANOFI AVENTIS

Thumb logo sanofi

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty -

Dernilan

3.85 opinii:
Dernilan to lek dostępny w formie maści. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego....
czytaj dalej »

Dernilan to lek dostępny w formie maści. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego.... czytaj dalej »

Specyfik Iwostin Propodia został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: pękające pięty. Producentem produktu Iwostin Propodia jest Sanofi Aventis, który również jest twórcą takich produktów jak Allegra, Loxon 2%, Propolki bez cukru, Iwostin Propodia. Ulotka preparatu Iwostin Propodia jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Iwostin Propodia oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Iwostin Propodia można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Iwostin Propodia. Produkt Iwostin Propodia został dodany do bazy danych w dniu 2016-03-09 13:45. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Iwostin Propodia to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Iwostin Propodia. Jeżeli utworzysz recenzję na temat specyfiku Iwostin Propodia to z pewnością pomożesz wielu ludziom.