Ziaja Stopy

Ziaja Stopy

miejsce
w rankingu

--

Ziaja Stopy
0.0
opinii: 0
Jak przygotować ciało na wiosnę?

Jak przygotować ciało na wiosnę?

Czytaj artykuł
Co warto wiedzieć o kaszy jaglanej?

Co warto wiedzieć o kaszy jaglanej?

Czytaj artykuł
Zdrowe przekąski – suche, chrupkie i sycące

Zdrowe przekąski – suche, chrupkie i sycące

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Ziaja Stopy

Producent:

ZIAJA

Thumb ziaja

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty -

Alantandermoline

5.02 opinii:
Alantandermoline to kosmetyk w postaci lekkiego kremu, polecany do pielęgnacji delikatnej...
czytaj dalej »

Alantandermoline to kosmetyk w postaci lekkiego kremu, polecany do pielęgnacji delikatnej... czytaj dalej »

Podologic Med+ Kremowy opatrunek

5.03 opinii:
Podologic Med+ Kremowy opatrunek na zrogowacenia niweluje je i zapobiega nadmiernemu...
czytaj dalej »

Podologic Med+ Kremowy opatrunek na zrogowacenia niweluje je i zapobiega nadmiernemu... czytaj dalej »

Preparat Ziaja Stopy został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Zrogowacenia Stóp, peeling, usuwanie zrogowaciałego naskórka. Producentem preparatu Ziaja Stopy jest Ziaja, który również jest producentem takich specyfików jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka specyfiku Ziaja Stopy jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Ziaja Stopy oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Ziaja Stopy dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Ziaja Stopy. Preparat Ziaja Stopy został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-04-21 08:29. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Ziaja Stopy to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Ziaja Stopy. Jeżeli dodasz informację na temat produktu Ziaja Stopy to z pewnością pomożesz wielu osobom.