Właściwości pestek dyni

Właściwości pestek dyni

Czytaj artykuł
Badanie tarczycy za pomocą ultrasonografu

Badanie tarczycy za pomocą ultrasonografu

Czytaj artykuł
Właściwości nasion chia

Właściwości nasion chia

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb ziaja

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Preparat Ziaja Stopy został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Zrogowacenia Stóp, peeling, usuwanie zrogowaciałego naskórka. Wytwórcą specyfiku Ziaja Stopy jest Ziaja, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka preparatu Ziaja Stopy jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Ziaja Stopy oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego obrazki. Preparat Ziaja Stopy można dostać bez recepty.