Reklama baner
Blanx

Blanx

miejsce
w rankingu

--

Blanx
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Opinia użytkownika 2016-04-21 13:24

    Wypróbowałam większość wybielajacych past do zębów i ta jest zdecydowanie najlepsza!Polecam!

  • Zapoznaj się z ulotką Blanx

    Producent:

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Specyfik Blanx został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: zęby wrażliwe, wybielanie zębów, wrażliwe dziąsła. Wytwórcą produktu Blanx jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Blanx jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Blanx oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Blanx dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Blanx. Produkt Blanx został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-03-21 13:50. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Blanx to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Blanx. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Blanx to z pewnością pomożesz wielu ludziom.