Dax Perfecta Body

Dax Perfecta Body

miejsce
w rankingu

--

Dax Perfecta Body
0.0
opinii: 0
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Czytaj artykuł
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Dax Perfecta Body

Producent:

DAX COSMETICS

Thumb dax

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty -

Dernilan

3.85 opinii:
Dernilan to lek dostępny w formie maści. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego....
czytaj dalej »

Dernilan to lek dostępny w formie maści. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego.... czytaj dalej »

Produkt Dax Perfecta Body został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: pękające pięty. Producentem produktu Dax Perfecta Body jest Dax Cosmetics, który również jest producentem takich preparatów jak Dax Cosmetics Perfecta Cera wrażliwa, Dax Men, Dax Cosmetics Fitolift, Dax Cosmetics Aqua Magnes 30+ , Dax Cosmetics Aqua Magnes 40+. Ulotka specyfiku Dax Perfecta Body jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Dax Perfecta Body oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Dax Perfecta Body można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Dax Perfecta Body. Specyfik Dax Perfecta Body został zapisany do bazy danych w dniu 2016-03-09 13:44. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Dax Perfecta Body to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Dax Perfecta Body. Jeżeli utworzysz recenzję na temat produktu Dax Perfecta Body to z pewnością pomożesz wielu ludziom.