Dax Perfecta Body

Dax Perfecta Body

miejsce
w rankingu

Dax Perfecta Body
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb dax

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Dernilan

3.85 opinii:
Dernilan to lek dostępny w formie maści. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego....
czytaj dalej »

Dernilan to lek dostępny w formie maści. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego.... czytaj dalej »

Specyfik Dax Perfecta Body został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: pękające pięty. Wytwórcą preparatu Dax Perfecta Body jest Dax Cosmetics, który również jest producentem takich preparatów jak Dax Cosmetics Perfecta Cera wrażliwa, Dax Men, Dax Cosmetics Fitolift, Dax Cosmetics Aqua Magnes 30+ , Dax Cosmetics Aqua Magnes 40+. Ulotka produktu Dax Perfecta Body jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Dax Perfecta Body oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Dax Perfecta Body można kupić bez recepty.