Invisible Dry
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Mika 2015-07-03 18:33

  U mnie nie działa za bardzo to i wiem, że te bez recepty nie działają tak dobrze. Polecam się zastanowić nad zakupem, bo to tak dobrze nie działa!!

 • Mirka 2015-07-03 18:31

  Jeżeli chodzi o ciepłe dni to bardzo mi się to podoba i warto jest dla mnie korzystać z tego, bo to jest super! Daje 5/5!

 • Sonia 2015-07-03 18:31

  Antyperspirat znakomicie sie spisuje. Moim zdaniem jest doskonały i dzieki niemu w prosty sposób mogę efektywnie wygląda i czuć się. Daje 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką Invisible Dry

  Producent:

  DOVE

  Thumb dove

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - w sztyfcie

  Specyfik Invisible Dry został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: w sztyfcie, antyperspirant, antyperspirant w sztyfcie, antyperspiranty, Dezodoranty, Pielęgnacja ciała. Producentem specyfiku Invisible Dry jest Dove, który również jest twórcą takich preparatów jak Hair Therapy, Intensive Repair Self Warming Hair Mask, Invisible Dry, Summer Glow, Daily Face Moisturiser, Hair Therapy, Split Ends Rescue, Hair Therapy, Colour Repair. Ulotka preparatu Invisible Dry jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Invisible Dry oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Invisible Dry można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Invisible Dry. Preparat Invisible Dry został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-15 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Invisible Dry to prosimy o napisanie swojej opinii. Serwis Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Invisible Dry. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu Invisible Dry to z pewnością pomożesz wielu ludziom.