Reklama baner
A-Cerumen

A-Cerumen

miejsce
w rankingu

--

A-Cerumen
4.5
opinii: 2

Kup w sklepie

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-21 13:16

  Preparat działa łagodnie i wolno ale jest bardzo skuteczny i pozwala uniknąć płukania uszu u lekarza.

 • Michał 2016-03-09 11:51

  Polecam. Produkt w bardzo dobrej cenie i super jakość.

 • Zapoznaj się z ulotką A-Cerumen

  Producent:

  Opis:

  A-Cerumen to specjalistyczny preparat przeznaczony do oczyszczania uszu. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 30. miesiąca życia. A-Cerumen delikatnie usuwa nadmiar woskowiny z uszu - to idealny preparat przeznaczony do codziennej higieny uszu! Aplikacja jest niezwykle prosta i komfortowa. Preparat polecany jest również dla osób, które borykają się z wiecznie tworzącymi się korkami woskowinowymi.

  Skład:

  W składzie preparatu A-Cerumen znajdują się następujące substancje: roztwór soli alkiloamido-polipeptydowej, roztwór kokamidopropylu betainy, PEG 120 Dioleinian metyloglukozy.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do regularnego stosowania w celu zachowania właściwej higieny uszu. Dawkowanie: 2 razy w tygodniu.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat A-Cerumen został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: Higiena, zdrowie, Usuwanie małżowiny usznej. Producentem preparatu A-Cerumen jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku A-Cerumen jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat A-Cerumen oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt A-Cerumen można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu A-Cerumen. Produkt A-Cerumen został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-08-27 17:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu A-Cerumen to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat używania A-Cerumen. Jeżeli utworzysz notkę na temat preparatu A-Cerumen to z pewnością pomożesz wielu osobom.