Aphtin
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Aphtin

Producent:

Opis:

Aphtin to preparat, który wykorzystywany jest w leczeniu pleśniawek. Lek przeznaczony jest do stosowania na błonę śluzową jamy ustnej. Lek wykazuje niezwykle silne działanie ściągające, odkażające oraz przeciwgrzybicze. W składzie preparatu znajduje się: boraks, który powszechnie uznawany jest za słaby środek antyseptyczny. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego.

Skład:

W składzie preparatu Aphtin znajdują się następujące substancje: czteroboranu sodu, glicerol.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce.

-dzieci poniżej 1. roku życia - wymagania konsultacja z lekarzem!

-dzieci powyżej 1. roku życia - preparat należy stosować nie dłużej niż przed 3-5 dni

Lek przeznaczony jest do pędzlowania jamy ustnej kilka razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Lek Aphtin należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Preparat nie jest przeznaczony do aplikacji na rozległe rany. Lek nie powinien być stosowany przez pacjentów, u których zdiagnozowano ciężke zaburzenia czynności nerek.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwgrzybiczy

Preparat Aphtin został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: zapalenie dziąseł, afty, pleśniawki, odkażenie jamy ustnej, lek przeciwgrzybiczy. Producentem specyfiku Aphtin jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Aphtin jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Aphtin oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Aphtin można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Aphtin. Preparat Aphtin został dodany do bazy danych w dniu 2015-08-20 10:56. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Aphtin to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Aphtin. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Aphtin to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.