Protifar

Protifar

miejsce
w rankingu

Protifar
5.0
opinii: 1
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • marian 2015-09-13 21:19

  Doskonały dodatek dla wszystkich amatorów kulturystów na diecie białkowej. Uzupełnia niedobory i pomaga w treningu.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Protifar to dietetyczny środek spożywczy przeznaczenia medycznego, który dostępny jest w formie proszku. Proszek stanowi doskonałe źródło białka dla osób, których dieta nie pokrywa dziennego zapotrzebowania na niezwykle ważny składnik, jakim jest białko. Zdecydowaną zaletą preparatu jest fakt, iż nie zawiera on w swoim składzie glutenu. Do plusów należy zaliczyć również neutralny smak. Proszek może być dodawany do potraw oraz do napojów. Należy jednak zaznaczyć, że proszek Protifar musi być przyjmowany pod nadzorem lekarza!

  Skład:

  W składzie proszku Protifar znajdują się następujące substancje: kkoncentrat białek mleka, emulgator - lecytyna sojowa oraz liczne składniki mineralne: Na, K, Ca, Mg, CI, P.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Proszek Protifar musi być przyjmowany pod nadzorem lekarza! Niewielką ilość należy rozpuścić w zimnym płynie.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie może być przyjmowany przez pacjentów z galaktozemią.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Protifar

  5.01 opinii:
  Protifar to dietetyczny środek spożywczy przeznaczenia medycznego, który dostępny jest w...
  czytaj dalej »

  Protifar to dietetyczny środek spożywczy przeznaczenia medycznego, który dostępny jest w... czytaj dalej »

  Specyfik Protifar został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: dieta, Białko. Wytwórcą preparatu Protifar jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka preparatu Protifar jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Protifar oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Protifar można dostać bez recepty.