Dezaftan CONTROL

Dezaftan CONTROL

miejsce
w rankingu

--

Dezaftan CONTROL
4.0
opinii: 1
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Paulina 2016-03-07 15:18

  Bardzo skuteczny w stanach zapalnych.

 • Zapoznaj się z ulotką Dezaftan CONTROL

  Producent:

  Opis:

  Dezaftan CONTROL to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat rekomendowany jest dla osób noszących aparaty ortodontyczne oraz osób, które noszą protezy zębowe. Dezaftan CONTROL wspomaga właściwe funkcjonowanie błon śluzowych oraz dziąseł. Suplement diety wspomaga naturalny proces gojenia się ran oraz poprawia kondycję błon śluzowych. Skład preparatu jest w pełni bezpieczny.

  Skład:

  W składzie suplementu diety Dezaftan CONTROL znajdują się następujące substancje: celuloza, wyciąg z koszyczków rumianku, wyciąg z owoców dzikiej róży, wyciąg z liścia pokrzywy, glukonian cynku, diosmina, fumaran żelaza, hydroksypropylometyloceluloza, kwas L-askorbinowy, rutozyd trójwodny, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, amid kwasu nikotynowego, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, D-pantotenian wapnia, dwutlenek tytanu, hydroksypropyloceluloza, chlorowodorek pirydoksyny, monoazotan tiaminy, ryboflawina, kwas pteroilomonoglutaminowy, D-biotyna, indygotyna, czerń PN, cyjanokobalamina, wosk pszczeli i wosk carnauba.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym oraz dzieciom powyżej 12. roku życia zaleca się przyjmować 1 tabletkę dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - wspomaganie błon śluzowych

  Lips - Płyn Przeciw Aftom

  5.01 opinii:
  Lips - Płyn Przeciw Aftom jest aktywnym dermokosmetykiem, który pomaga...
  czytaj dalej »

  Lips - Płyn Przeciw Aftom jest aktywnym dermokosmetykiem, który pomaga... czytaj dalej »

  Dezaftan CONTROL

  4.01 opinii:
  Dezaftan CONTROL to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat rekomendowany jest dla...
  czytaj dalej »

  Dezaftan CONTROL to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat rekomendowany jest dla... czytaj dalej »

  Specyfik Dezaftan CONTROL został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: zapalenie dziąseł, afty, gojenie podrażnień, wspomaganie dziąseł, wspomaganie błon śluzowych. Producentem specyfiku Dezaftan CONTROL jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Dezaftan CONTROL jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Dezaftan CONTROL oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Dezaftan CONTROL można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Dezaftan CONTROL. Produkt Dezaftan CONTROL został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-20 12:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Dezaftan CONTROL to prosimy o dodanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Dezaftan CONTROL. Jeżeli zamieścisz notkę na temat preparatu Dezaftan CONTROL to z pewnością pomożesz wielu ludziom.