Reklama baner
Elancyl

Elancyl

miejsce
w rankingu

--

Elancyl
5.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Alicja 2016-03-16 15:24

  Krem polecam, bo spełnia swoją funkcję.

 • Zapoznaj się z ulotką Elancyl

  Producent:

  PIERRE FABRE

  Thumb pierre fabre

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Slim Extreme 3D

  3.45 opinii:
  n/a Slim Extreme 3D to serum wyszczuplające od Eveline. Polecana szczególnie osobą...
  czytaj dalej »

  n/a Slim Extreme 3D to serum wyszczuplające od Eveline. Polecana szczególnie osobą... czytaj dalej »

  Preparat Elancyl został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: rozstępy. Wytwórcą specyfiku Elancyl jest Pierre Fabre, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Avene Cold Cream, Elancyl Cellu Slim Płaski Brzuch, Elgydium Whitening, Sensigel, Elgydium Sensitive. Ulotka specyfiku Elancyl jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Elancyl oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Elancyl można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Elancyl. Preparat Elancyl został zapisany do bazy serwisu w dniu 2016-03-11 15:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Elancyl to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Elancyl. Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Elancyl to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.