Claritine Allergy

Claritine Allergy

miejsce
w rankingu

--

Claritine Allergy
0.0
opinii: 0
Pokonać katar alergiczny

Pokonać katar alergiczny

Czytaj artykuł
Co powoduje alergie?

Co powoduje alergie?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb schering plough

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Preparat Claritine Allergy został dodany do kategorii Alergia wraz z tagami: alergia, syrop. Wytwórcą specyfiku Claritine Allergy jest Schering-Plough, który również jest wytwórcą takich produktów jak Claritine Active, Skinoren, Claritine Allergy. Ulotka produktu Claritine Allergy jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Claritine Allergy oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Claritine Allergy można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Claritine Allergy. Produkt Claritine Allergy został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-06-02 10:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Claritine Allergy to prosimy o dodanie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Claritine Allergy. Jeżeli napiszesz notkę na temat specyfiku Claritine Allergy to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.