Reklama baner
Bebilon Pepti

Bebilon Pepti

miejsce
w rankingu

--

Bebilon Pepti
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Kiedy warto postawić na suplementy witaminowe?

Kiedy warto postawić na suplementy witaminowe?

Czytaj artykuł
Jakie jest dokładne pochodzenie Yerba mate?

Jakie jest dokładne pochodzenie Yerba mate?

Czytaj artykuł
Znamienna rola wątroby w organizmie

Znamienna rola wątroby w organizmie

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Bebilon Pepti

Producent:

Opis:

Bebilon Pepti jest produktem specjalnego przeznaczenia żywieniowego, stosowanym w przypadku wystąpienia u dziecka alergii na białko pokarmowe, białko soi oraz białko mleka krowiego. Produkt Bebilon Pepti dostarcza dziecku niezbędne składniki, potrzebne do prawidłowego rozwoju, zastępując wartości odżywcze dostępne w białku naturalnego pochodzenia. Produkt Bebilon Pepti zawiera niezbędne witaminy oraz minerały, nukleotydy, wielonienasycone kwasy tłuszczowe (LCPUFA) oraz dokładnie przebadaną i opatentowaną kompozycję oligosacharydów GOS/FOS.

Spośród oferowanych produktów można spotkać się z preparatami Bebilon Pepti 1 DHA oraz Bebilon Pepti 2 DHA, dopasowanymi do wieku oraz potrzeb dziecka. Produkty Bebilon Pepti można stosować w przypadku częściowej nietolerancji laktozy i sacharozy, przewlekłej biegunki, choroby trzewnej, do postępowania diagnostycznego w wykrywaniu alergii na białka pokarmowe, do postępowania dietetycznego w celu obniżenia ryzyka wystąpienia alergii na białko mleka krowiego, a także w przypadku wystąpienia kolki.

Skład:

W skład produktu Bebilon Pepti wchodzą następujące składniki: maltodekstryna, koncentrat hydrolizowanego białka serwatkowego z mleka, oleje roślinne, fosforan wapnia, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym (emulgator), fruktooligosacharydy (0,6%), olej rybi, chlorek potasu, chlorek sodu, wodorofosforan magnezu, węglan wapnia, chlorek choliny, cytrynian sodu, kwas L-askorbinowy, tauryna, L-askorbinian sodu, siarczan żelazawy, inozytol, octan DL-alfa-tokoferolu, siarczan cynku, sól sodowa 5'-monofosforanu urydyny, 5'-monofosforan cytydyny, L-karnityna, 5'-monofosforan adenozyny, sól sodowa 5'-monofosforanu inozyny, nikotynamid, D-pantotenian wapnia, sól sodowa 5'-monofosforanu guanozyny, D-biotyna, siarczan miedzi, kwas foliowy, palmitynian retinylu, DL-alfa-tokoferol, ryboflawina, cyjanokobalamina, chlorowodorek tiaminy, cholekalcyferol, chlorowodorek pirydoksyny, jodek potasu, siarczan manganu, fitomenadion, selenin sodu.

W skład produktu Bebilon Pepti wchodzą białka poddane specjalnemu procesowi hydrolizy, dzięki czemu zawiera krótkołańcuchowe peptydy i wolne aminokwasy dobrze tolerowane przez większość dzieci z alergią na białko mleka krowiego.

Dawkowanie:

Preparat Bebilon Pepti 1 DHA przeznaczony dla niemowląt do 6. miesiąca życia, które nie są karmione piersią. Po ukończeniu 6. miesiąca (przy wyraźnym zaleceniu lekarza) można stopniowo wprowadzać do jadłospisu dziecka produkt Bebilon Pepti 2 DHA.

W zależności od wieku dziecka należy rozpuścić od 2 do 7 płaskich miarek w 60-210ml wody, podawać od 4 do 7 posiłków na dobę.

Przeciwwskazania:

Produkt Bebilon Pepti powinien być wykorzystany w ciągu 2 godzin po przygotowaniu. Produkt Bebilon Pepti powinien być przygotowany zawsze bezpośrednio przed spożyciem. Produkt Bebilon Pepti należy zużyć nie później niż 4 tygodnie po otwarciu puszki.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Bebiko Comfort 2

4.01 opinii:
Bebiko Comfort 2 to preparat dla niemowlęcia, któremu dokuczają kolki i zaparcia. W...
czytaj dalej »

Bebiko Comfort 2 to preparat dla niemowlęcia, któremu dokuczają kolki i zaparcia. W... czytaj dalej »

Allevo Mix Pack

3.9416 opinii:
  Produkty Allevo to zestaw, w ramach którego otrzymamy następujące produkty:...
czytaj dalej »

  Produkty Allevo to zestaw, w ramach którego otrzymamy następujące produkty:... czytaj dalej »

Bebilon Pepti

0.00 opinii:
Bebilon Pepti jest produktem specjalnego przeznaczenia żywieniowego, stosowanym w przypadku...
czytaj dalej »

Bebilon Pepti jest produktem specjalnego przeznaczenia żywieniowego, stosowanym w przypadku... czytaj dalej »

Produkt Bebilon Pepti został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Karmienie niemowlęcia, mleko w proszku. Wytwórcą specyfiku Bebilon Pepti jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Bebilon Pepti jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Bebilon Pepti oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Bebilon Pepti można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Bebilon Pepti. Preparat Bebilon Pepti został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-10 14:22. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Bebilon Pepti to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza strona współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Bebilon Pepti. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Bebilon Pepti to z pewnością pomożesz wielu osobom.