Otręby pszenne przyspieszają przemianę materii i sycą na długo

Otręby pszenne przyspieszają przemianę materii i sycą na długo

Czytaj artykuł
Znamienna rola wątroby w organizmie

Znamienna rola wątroby w organizmie

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na przeziębienie

Domowe sposoby na przeziębienie

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Bebilon Pepti jest produktem specjalnego przeznaczenia żywieniowego, stosowanym w przypadku wystąpienia u dziecka alergii na białko pokarmowe, białko soi oraz białko mleka krowiego. Produkt Bebilon Pepti dostarcza dziecku niezbędne składniki, potrzebne do prawidłowego rozwoju, zastępując wartości odżywcze dostępne w białku naturalnego pochodzenia. Produkt Bebilon Pepti zawiera niezbędne witaminy oraz minerały, nukleotydy, wielonienasycone kwasy tłuszczowe (LCPUFA) oraz dokładnie przebadaną i opatentowaną kompozycję oligosacharydów GOS/FOS.

Spośród oferowanych produktów można spotkać się z preparatami Bebilon Pepti 1 DHA oraz Bebilon Pepti 2 DHA, dopasowanymi do wieku oraz potrzeb dziecka. Produkty Bebilon Pepti można stosować w przypadku częściowej nietolerancji laktozy i sacharozy, przewlekłej biegunki, choroby trzewnej, do postępowania diagnostycznego w wykrywaniu alergii na białka pokarmowe, do postępowania dietetycznego w celu obniżenia ryzyka wystąpienia alergii na białko mleka krowiego, a także w przypadku wystąpienia kolki.

Skład:

W skład produktu Bebilon Pepti wchodzą następujące składniki: maltodekstryna, koncentrat hydrolizowanego białka serwatkowego z mleka, oleje roślinne, fosforan wapnia, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym (emulgator), fruktooligosacharydy (0,6%), olej rybi, chlorek potasu, chlorek sodu, wodorofosforan magnezu, węglan wapnia, chlorek choliny, cytrynian sodu, kwas L-askorbinowy, tauryna, L-askorbinian sodu, siarczan żelazawy, inozytol, octan DL-alfa-tokoferolu, siarczan cynku, sól sodowa 5'-monofosforanu urydyny, 5'-monofosforan cytydyny, L-karnityna, 5'-monofosforan adenozyny, sól sodowa 5'-monofosforanu inozyny, nikotynamid, D-pantotenian wapnia, sól sodowa 5'-monofosforanu guanozyny, D-biotyna, siarczan miedzi, kwas foliowy, palmitynian retinylu, DL-alfa-tokoferol, ryboflawina, cyjanokobalamina, chlorowodorek tiaminy, cholekalcyferol, chlorowodorek pirydoksyny, jodek potasu, siarczan manganu, fitomenadion, selenin sodu.

W skład produktu Bebilon Pepti wchodzą białka poddane specjalnemu procesowi hydrolizy, dzięki czemu zawiera krótkołańcuchowe peptydy i wolne aminokwasy dobrze tolerowane przez większość dzieci z alergią na białko mleka krowiego.

Dawkowanie:

Preparat Bebilon Pepti 1 DHA przeznaczony dla niemowląt do 6. miesiąca życia, które nie są karmione piersią. Po ukończeniu 6. miesiąca (przy wyraźnym zaleceniu lekarza) można stopniowo wprowadzać do jadłospisu dziecka produkt Bebilon Pepti 2 DHA.

W zależności od wieku dziecka należy rozpuścić od 2 do 7 płaskich miarek w 60-210ml wody, podawać od 4 do 7 posiłków na dobę.

Drzeciwwskazania:

Produkt Bebilon Pepti powinien być wykorzystany w ciągu 2 godzin po przygotowaniu. Produkt Bebilon Pepti powinien być przygotowany zawsze bezpośrednio przed spożyciem. Produkt Bebilon Pepti należy zużyć nie później niż 4 tygodnie po otwarciu puszki.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Bebiko Comfort 2

4.01 opinii:
Bebiko Comfort 2 to preparat dla niemowlęcia, któremu dokuczają kolki i zaparcia. W...
czytaj dalej »

Bebiko Comfort 2 to preparat dla niemowlęcia, któremu dokuczają kolki i zaparcia. W... czytaj dalej »

Allevo Mix Pack

3.9416 opinii:
Właściwości Allevo Mix Pack: Produkty Allevo to zestaw, w ramach którego otrzymamy...
czytaj dalej »

Właściwości Allevo Mix Pack: Produkty Allevo to zestaw, w ramach którego otrzymamy... czytaj dalej »

Bebilon Pepti

0.00 opinii:
Bebilon Pepti jest produktem specjalnego przeznaczenia żywieniowego, stosowanym w przypadku...
czytaj dalej »

Bebilon Pepti jest produktem specjalnego przeznaczenia żywieniowego, stosowanym w przypadku... czytaj dalej »

Preparat Bebilon Pepti został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Karmienie niemowlęcia, mleko w proszku. Wytwórcą specyfiku Bebilon Pepti jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Bebilon Pepti jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Bebilon Pepti oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Bebilon Pepti można kupić bez recepty.