Felogel NEO
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • sylwia 2016-03-10 11:54

  koi.polecam

 • mkl91 2015-09-14 10:40

  Całkiem nieźle sprawdza się na wszystkiego rodzaju obdarcia skóry

 • Zapoznaj się z ulotką Felogel NEO

  Producent:

  Opis:

  Felogel NEO to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania żelu Felogel NEO jest: leczenie stanów pourazowych, stany zapalne ścięgien, stany zapalne mięśni, stany zapalne stawów i stłuczenia. Preparat skutecznie zmniejsza ból i obrzęk.

  Skład:

  W składzie żelu Felogel NEO znajdują się następujące substancje: diklofenak sodowy, karbomer 980, makrogol 400, glikol propylenowy, dietanoloamina, sodu benzoesan, alkohol izopropylowy, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu nanieść na skórę 2-3 razy na dobę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Lek przeciwbólowy

  Preparat Felogel NEO został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: ból kręgosłupa, ból mięśni, ból stawów, reumatyzm, Nerwobóle, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem produktu Felogel NEO jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Felogel NEO jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Felogel NEO oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Felogel NEO dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Felogel NEO. Specyfik Felogel NEO został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-07 12:21. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Felogel NEO to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Felogel NEO. Jeżeli dołączysz recenzję na temat produktu Felogel NEO to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.