Kaki - owoc na komórki rakowe

Kaki - owoc na komórki rakowe

Czytaj artykuł
Objawy bólu gardła. Co cię czeka, gdy dopadnie cię infekcja?

Objawy bólu gardła. Co cię czeka, gdy dopadnie cię infekcja?

Czytaj artykuł
Stosowanie kaszy gryczanej niepalonej

Stosowanie kaszy gryczanej niepalonej

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Calcium Gluconicum to preparat dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje się wapń. Calcium Gluconicum zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych. Preparat wykazuje działanie przeciwwysiękowe, przeciwobrzękowe i przeciwalergiczne. Wapń, to niezwykle cenny składnik, bez którego prawidłowe funkcjonowanie organizmu nie jest możliwe.

Skład:

W składzie tabletek Calcium Gluconicum znajdują się następujące substancje: wapnia glukonian, skrobia ziemniaczana, talk, magnezu stearynian, karboksymetyloskrobia sodowa.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dorosłym zaleca się przyjmować 1-2 tabletek 4 razy dziennie.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Calcium Z Witaminą C

4.52 opinii:
Calcium Z Witaminą C to preparat dostępny w postaci tabletek musujących. W składzie preparatu...
czytaj dalej »

Calcium Z Witaminą C to preparat dostępny w postaci tabletek musujących. W składzie preparatu... czytaj dalej »

Calcium Gluconicum

0.00 opinii:
Calcium Gluconicum to preparat dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje się...
czytaj dalej »

Calcium Gluconicum to preparat dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje się... czytaj dalej »

Preparat Calcium Gluconicum został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: alergia, Katar sienny, Krzywica, układ mięśniowy, układ nerwowy, wapń. Producentem specyfiku Calcium Gluconicum jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Calcium Gluconicum jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Calcium Gluconicum oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Calcium Gluconicum można dostać bez recepty.