Reklama baner
Calcium Gluconicum

Calcium Gluconicum

miejsce
w rankingu

--

Calcium Gluconicum
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Zasada działania Viagry

Zasada działania Viagry

Czytaj artykuł
Czym jest przesilenie wiosenne?

Czym jest przesilenie wiosenne?

Czytaj artykuł
Olej z oregano esencja 30ml

Olej z oregano esencja 30ml

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Calcium Gluconicum

Producent:

Opis:

Calcium Gluconicum to preparat dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje się wapń. Calcium Gluconicum zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych. Preparat wykazuje działanie przeciwwysiękowe, przeciwobrzękowe i przeciwalergiczne. Wapń, to niezwykle cenny składnik, bez którego prawidłowe funkcjonowanie organizmu nie jest możliwe.

Skład:

W składzie tabletek Calcium Gluconicum znajdują się następujące substancje: wapnia glukonian, skrobia ziemniaczana, talk, magnezu stearynian, karboksymetyloskrobia sodowa.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dorosłym zaleca się przyjmować 1-2 tabletek 4 razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Calcium Z Witaminą C

4.52 opinii:
Calcium Z Witaminą C to preparat dostępny w postaci tabletek musujących. W składzie preparatu...
czytaj dalej »

Calcium Z Witaminą C to preparat dostępny w postaci tabletek musujących. W składzie preparatu... czytaj dalej »

Calcium Alergo PLUS

2.899 opinii:
Calcium Alergo PLUS to suplement diety dostępny w postaci tabletek musujących. W składzie...
czytaj dalej »

Calcium Alergo PLUS to suplement diety dostępny w postaci tabletek musujących. W składzie... czytaj dalej »

Calcium Gluconicum

0.00 opinii:
Calcium Gluconicum to preparat dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje się...
czytaj dalej »

Calcium Gluconicum to preparat dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje się... czytaj dalej »

Specyfik Calcium Gluconicum został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: alergia, Katar sienny, Krzywica, układ mięśniowy, układ nerwowy, wapń. Producentem produktu Calcium Gluconicum jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Calcium Gluconicum jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Calcium Gluconicum oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Calcium Gluconicum można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Calcium Gluconicum. Preparat Calcium Gluconicum został dodany do naszej bazy w dniu 2015-09-24 11:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Calcium Gluconicum to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Calcium Gluconicum. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Calcium Gluconicum to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.