Reklama baner
Narivent

Narivent

miejsce
w rankingu

--

Narivent
5.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • martu 2016-11-25 16:00

  mi bardzo odpowiada

 • Zapoznaj się z ulotką Narivent

  Producent:

  DMG

  Thumb dmg

  Opis:

  Narivent to wyrób medyczny  dostępny w postaci aerozolu do nosa. Lekarze zalecają stosować aerozol Narivent w następujących sytuacjach:

  -nawracająca niedrożność nosa

  -przerost małżowin nosowych

  -specyficzny naczynioworuchowy nieżyt nosa

  -niespecyficzny naczynioworuchowy nieżyt nosa

  Lek stosowany jest w leczeniu stanów zapalnych nosa, zatok oraz migdałków gardłowych.

  Skład:

  W składzie aerozolu do nosa Narivent znajdują się następujące substancje: mannitol, glicerol, glicyryzynian dipotasowy, kopolimer PEG/PPG, EDTA disodowy, N-hydroksymetyloglicynian sodu, Polisorbat 20, sorbinian potasu, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona, substancje zapachowe (naturalne).

  Dawkowanie:

  Stosowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Zazwyczaj proponuje się aplikować dwie dawki do każdego otworu nosowego dwa razy dziennie. 

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Narivent został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Przeciwobrzękowy, Areozol do nosa. Producentem preparatu Narivent jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Narivent jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Narivent oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Narivent można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Narivent. Preparat Narivent został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-25 21:56. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Narivent to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Narivent. Jeżeli dołączysz recenzję na temat preparatu Narivent to z pewnością pomożesz wielu osobom.