Narivent

Narivent

miejsce
w rankingu

--

Narivent
5.0
opinii: 2
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Dominik 2017-05-25 09:54

  Fajnie i szybko działa, nie spływa do gardła i nie ma uczucia nieprzyjemności po jego zastosowaniu. Dla mnie na +!

 • martu 2016-11-25 16:00

  mi bardzo odpowiada

 • Zapoznaj się z ulotką Narivent

  Producent:

  DMG

  Thumb dmg

  Opis:

  Narivent to wyrób medyczny dostępny w postaci aerozolu do nosa. Narivent wskazany do stosowania w sytuacjach takich jak: nawracająca niedrożność nosa, przerost małżowin nosowych, specyficzny naczynioworuchowy nieżyt nosa oraz niespecyficzny naczynioworuchowy nieżyt nosa. Wyrób stosowany jest również w leczeniu stanów zapalnych nosa, zatok oraz migdałków gardłowych.

  Skład:

  Komponenty wyrobu medycznego Narivent to: Mannitol, glicerol, glicyryzynian dipotasowy, kopolimer PEG/PPG, EDTA disodowy, N-hydroksymetyloglicynian sodu, Polisorbat 20, sorbinian potasu, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona, naturalne substancje zapachowe.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie wyrobu medycznego Narivent powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Zazwyczaj aplikuje się dwie dawki do każdego otworu nosowego dwa razy dziennie. 

  Przeciwwskazania:

  Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Narivent. Produkt Narivent należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji wyrobu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeziębienie i grypa

  Preparat Narivent został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Przeciwobrzękowy, Areozol do nosa. Producentem preparatu Narivent jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Narivent jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Narivent oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Narivent można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Narivent. Preparat Narivent został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-25 21:56. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Narivent to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Narivent. Jeżeli dołączysz recenzję na temat preparatu Narivent to z pewnością pomożesz wielu osobom.