Nolpaza Control

Nolpaza Control

miejsce
w rankingu

0

Nolpaza Control
3.22
opinii: 9

Kup w sklepie

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Lewis 2015-04-03 10:27

  Kiedy pali mnie zgaga zawsze sięgam po ten lek i czuje bardzo duży efekt, który pomaga mi skutecznie wyleczyć swoją złą prace organizmu. Jak na razie to jedyny środek, który na mnie działa!

 • Franke2 2015-02-12 11:02

  Działa na mnie średnio i nie jestem zadowolony z tego leku. Mógłby się poprawić i wtedy byłoby o wiele lepiej ..

 • xin 2015-02-12 11:02

  Jakoś ten lek nie podszedł mi. Nie mogę z niego korzystać, bo mam jeszcze większe uczucie zgagi ;/

 • Właściwości pestek dyni

  Właściwości pestek dyni

  Czytaj artykuł
  Właściwości orzechów pekan

  Właściwości orzechów pekan

  Czytaj artykuł
  Kasza kaszy nierówna

  Kasza kaszy nierówna

  Czytaj artykuł
 • Tomi 2015-02-12 11:02

  Na Nolpaza Control zawsze można liczyć nie było dnia kiedy mnie zawiódl dlatego bardzo polecam ten suplement i warto mieć go w domu po prostu.

 • Miki 2015-02-12 10:56

  Dla mnie tak samo lek jak lek. Stosowałem lepsze, chociaż i ten pomaga. No cóz nie wszystko dla każdego jest takie same.

 • Trix 2015-02-12 10:55

  Jakoś po zastosowaniu tego leku przez 2 tygodnie podczułem lekką różnice. Nie wiem dlaczego jednak aż tak dużego szału to nie ma i nie należy tak do niego dobrze podchodzić.

 • Pawel 2015-02-12 10:55

  Działa dobrze daje 5, a nie 1!

 • Pawel 2015-02-12 10:54

  Nie ma lepszego środka niz Nolpaza Control. Nie wiem jak mam działać dalej, jednak ten lek rzeczywiście musi dalej tak działać jak działa!

 • Anik 2015-02-12 10:53

  Niezwykle dobrze działa na zgagę i można na nim polegać za każdym razem. Polecam i radzę się zastanowić nad swoimi aktualnymi rozwiązaniami na zgagę.

 • Zapoznaj się z ulotką Nolpaza Control

  Producent:

  KRKA NOVO MESTO

  Thumb krka

  Opis:

  Nolpaza Control to jeden z tych leków, których stosowanie zaleca się w krótkotrwałym leczeniu objawów typowych dla choroby refluksowej przełyku, pomaga przy tym zarówno przy zgadze, jak i przy kwaśnym odbijaniu. Preparat został przygotowany z myślą o osobach dorosłych, a jego substancją czynną jest pantoprazol, dla którego charakterystyczna jest możliwość blokowania enzymu odpowiadającego za wytwarzanie kwasu żołądkowego. Dzięki temu przyjmowanie leki wydatnie przyczynia się do zmniejszenia się ilości kwasu w żołądku. Zaleca się przyjmowanie jednej tabletki w ciągu doby.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - nadkwaśność

  Produkt Nolpaza Control został dołączony do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: nadkwaśność, zgaga, trawienie. Wytwórcą produktu Nolpaza Control jest Krka NOVO MESTO, który również jest twórcą takich produktów jak Nolpaza Control, Septolete Plus, Fitoval, Kamagel, Bilobil. Ulotka produktu Nolpaza Control jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Nolpaza Control oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Nolpaza Control dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Nolpaza Control. Produkt Nolpaza Control został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-02-02 12:28. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Nolpaza Control to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Nolpaza Control. Jeżeli dodasz recenzję na temat specyfiku Nolpaza Control to z pewnością pomożesz wielu osobom.