Mleko Nan Pro 1

Mleko Nan Pro 1

miejsce
w rankingu

--

Mleko Nan Pro 1
3.5
opinii: 2
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Celina 2017-04-06 12:18

  Po miesiącu córeczce wyszły brzydkie, liszajowate plamy na buzi i brzuszku.....przeszliśmy na Bebilon Pepti i wtedy zmiany ustąpiły.

 • Agata 2017-04-06 08:31

  Nawet się nie orientuję czy istnieje jakieś inne mleko początkowe w Polsce. Nan jest zdecydowanie najlepsze.

 • Zapoznaj się z ulotką Mleko Nan Pro 1

  Producent:

  NESTLé POLSKA

  Thumb nestle 2

  Opis:

  Mleko Nan Pro 1 to Środek spoż. specjalnego przeznaczenia żywieniowego w postaci modyfikowanego mleka początkowego w proszku, dla zdrowych niemowląt od urodzenia, które nie są karmione piersią. 

  Skład:

  Składniki Mleka Nan pro 1 to:

  serwatka (z mleka), mleko odtłuszczone, oleje roślinne (oleina palmowa, niskoerukowy olej rzepakowy, olej kokosowy, olej słonecznikowy), serwatka słodka (z mleka), laktoza (z mleka), maltodekstryna, cytrynian wapnia, olej rybi, wodorotlenek potasu, cytrynian potasu, chlorek magnezu, emulgator (lecytyna sojowa), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), olej z Mortierella alpina, chlorek potasu, chlorek sodu, L-fenyloalanina, fosforan sodu, witaminy (C, E, niacyna, kwas pantotenowy, A, B1, B6, D3, K1, B2, kwas foliowy, B12, biotyna), wodorotlenek wapnia, kultury bakterii Bifidobacterium lactis, tauryna, siarczan żelazawy, L-histydyna, inozytol, siarczan cynku, nukleotydy, L-karnityna, siarczan miedzi, węglan wapnia, selenian sodu, jodek potasu, siarczan manganu, koncentrat białka serwatkowego (z mleka)

  Dawkowanie:

  Dawkowanie Mleka Nan Pro 1 powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Zalecana porcja preparatu do spożycia to:

  - Wiek niemowlęcia 1. i 2. tydzień: Dzienna liczba karmień Nan pro 1: 6 (Przegotowana woda w ml* 90, Płaskie miarki** 3)
  - Wiek niemowlęcia 3. i 4. tydzień: Dzienna liczba karmień Nan pro 1: 5 (Przegotowana woda w ml* 120, Płaskie miarki** 4)
  - Wiek niemowlęcia 2. miesiąc: Dzienna liczba karmień Nan pro 1: 5 (Przegotowana woda w ml* 150, Płaskie miarki** 5)
  - Wiek niemowlęcia 3. i 4. miesiąc: Dzienna liczba karmień Nan pro 1: 5 (Przegotowana woda w ml* 180, Płaskie miarki** 6)
  - Wiek niemowlęcia 5. i 6. miesiąc: Dzienna liczba karmień Nan pro 1: 5 (Przegotowana woda w ml* 210, Płaskie miarki** 7)

  Przeciwwskazania:

  Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Mleka Nan Pro 1.

  Preparat Mleko Nan Pro 1 należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - karmienie niemowlęcia

  Bebilon Pepti 1

  5.01 opinii:
  Bebilon Pepti 1 jest środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia żywieniowego,...
  czytaj dalej »

  Bebilon Pepti 1 jest środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia żywieniowego,... czytaj dalej »

  Bebiko Comfort 2

  4.01 opinii:
  Bebiko Comfort 2 to preparat dla niemowlęcia, któremu dokuczają kolki i zaparcia. W...
  czytaj dalej »

  Bebiko Comfort 2 to preparat dla niemowlęcia, któremu dokuczają kolki i zaparcia. W... czytaj dalej »

  Mleko Nan Pro 1

  3.52 opinii:
  Mleko Nan Pro 1 to Środek spoż. specjalnego przeznaczenia żywieniowego w postaci...
  czytaj dalej »

  Mleko Nan Pro 1 to Środek spoż. specjalnego przeznaczenia żywieniowego w postaci... czytaj dalej »

  Produkt Mleko Nan Pro 1 został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: Karmienie niemowlęcia. Wytwórcą specyfiku Mleko Nan Pro 1 jest Nestlé Polska, który również jest twórcą takich preparatów jak Resource Protein, Resource Junior, Resource Diabet, Nestle Sinlac, Mleko Nan Pro 1. Ulotka produktu Mleko Nan Pro 1 jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Mleko Nan Pro 1 oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Mleko Nan Pro 1 dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Mleko Nan Pro 1. Specyfik Mleko Nan Pro 1 został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-03-08 12:35. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Mleko Nan Pro 1 to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Mleko Nan Pro 1. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu Mleko Nan Pro 1 to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.