Vitrum Memory

Vitrum Memory

miejsce
w rankingu

--

Vitrum Memory
4.0
opinii: 1
Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Czytaj artykuł
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Dariusz 2016-04-04 14:48

  Warto kupić.

 • Zapoznaj się z ulotką Vitrum Memory

  Producent:

  Opis:

  Vitrum Memory to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które chcą wpłynąć na swoją szybkość uczenia się i zapamiętywania. Suplement diety naturalnie wspomaga krążenie mózgowe oraz dba o prawidłowy przepływ krwi w naczyniach krwionośnych.

  Skład:

  W składzie suplementu diety Vitrum Memory znajdują się następujące substancje: fosforan diwapniowy, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, hydroksypropylometyloceluloza, kwas stearynowy, substancja wiążąca, dwutlenek krzemu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować jedną tabletkę dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Pamięć i koncentracja

  Produkt Vitrum Memory został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: pamięć, zdrowie, Pamięć i koncentracja. Producentem preparatu Vitrum Memory jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Vitrum Memory jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Vitrum Memory oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Vitrum Memory można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Vitrum Memory. Produkt Vitrum Memory został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-02 21:45. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Vitrum Memory to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Vitrum Memory. Jeżeli dodasz notkę na temat specyfiku Vitrum Memory to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.