Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • zrospaczony 2015-09-13 21:26

  Na wizazu przeczytałem, ze balsolan pomaga na pryszcze. Niestety nie dość, ze nie pomógł to po kuracji miałem więcej pryszczów niż na początku. ktoś chyba jaja sobie robił, bo niestety po za tą jedną wzmianką nie znalazłem więcej informacji na ten temat i tylko info, że balsolan pomaga na zranienia skóry. Na pryszcze nie polecam.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Balsolan to preparat dostępny w postaci maści. Balsolan radzi sobie z następującymi problemami: odleżyny, owrzodzenia, świerzb, odmrożenia i oparzenia. Maść wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne i osłaniające. Należy jednak pamiętać, że maść Balsolan przeznaczona jest do stosowania na skórę!

  Skład:

  W składzie maści Balsolan znajdują się następujące substancje: balsam peruwiański.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość maści nanieść na zmienione chorobowo miejsce. Maść aplikować 2-3 razy na dobę.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Balsolan

  5.01 opinii:
  Balsolan to preparat dostępny w postaci maści. Balsolan radzi sobie z następującymi problemami:...
  czytaj dalej »

  Balsolan to preparat dostępny w postaci maści. Balsolan radzi sobie z następującymi problemami:... czytaj dalej »

  Specyfik Balsolan został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, maść na problemy skórne. Producentem produktu Balsolan jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Balsolan jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Balsolan oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Balsolan można dostać bez recepty.