Balsolan

Balsolan

miejsce
w rankingu

--

Balsolan
5.0
opinii: 1
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • zrospaczony 2015-09-13 21:26

  Na wizazu przeczytałem, ze balsolan pomaga na pryszcze. Niestety nie dość, ze nie pomógł to po kuracji miałem więcej pryszczów niż na początku. ktoś chyba jaja sobie robił, bo niestety po za tą jedną wzmianką nie znalazłem więcej informacji na ten temat i tylko info, że balsolan pomaga na zranienia skóry. Na pryszcze nie polecam.

 • Zapoznaj się z ulotką Balsolan

  Producent:

  Opis:

  Balsolan to preparat dostępny w postaci maści. Balsolan radzi sobie z następującymi problemami: odleżyny, owrzodzenia, świerzb, odmrożenia i oparzenia. Maść wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne i osłaniające. Należy jednak pamiętać, że maść Balsolan przeznaczona jest do stosowania na skórę!

  Skład:

  W składzie maści Balsolan znajdują się następujące substancje: balsam peruwiański.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość maści nanieść na zmienione chorobowo miejsce. Maść aplikować 2-3 razy na dobę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - maść na problemy skórne

  Produkt Balsolan został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, maść na problemy skórne. Wytwórcą specyfiku Balsolan jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Balsolan jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Balsolan oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Balsolan można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Balsolan. Produkt Balsolan został dodany do bazy danych w dniu 2015-09-08 20:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Balsolan to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Balsolan. Jeżeli utworzysz informację na temat specyfiku Balsolan to z pewnością pomożesz wielu ludziom.