Vaxol

Vaxol

miejsce
w rankingu

--

Vaxol
4.2
opinii: 5
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Danuta 2017-05-08 10:57

  Używamy Vaxolu rodzinnie. Uważam, że działa bardzo dobrze.

 • krystyna 2017-01-17 12:01

  nie macie sumienia aptekarze . dziwiłam się ze w ulotce nie było składu, po0szperałam w internecie i okzało się zę kupiłam 10ml oliwy z oliwek za 2100żł za litr- Dwa tysiące sto złoty za litr Będę biedę polską pouczać co to jest VAXAL.

 • Emil 2017-01-04 10:53

  doskonale usunął małżowinę uszną - jak w opisie... :D

 • Jeden z najczęstszych męskich problemów

  Jeden z najczęstszych męskich problemów

  Czytaj artykuł
  Miód lipowy na infekcje dróg oddechowych

  Miód lipowy na infekcje dróg oddechowych

  Czytaj artykuł
  Jak zwalczyć złe samopoczucie?

  Jak zwalczyć złe samopoczucie?

  Czytaj artykuł
 • Gabi 2016-12-25 14:53

  Pierwszy raz kupiłam Vaxol i jestem z niego zadowolona. Wygodne i higieniczne rozwiązanie czystości uszu. Polecam

 • Beata 2016-03-22 10:57

  Spray ma dobrą końcówkę.Mogę go stosować dla małego dziecka.Świetnie działa.

 • Zapoznaj się z ulotką Vaxol

  Producent:

  INNEOV

  Thumb inneov

  Opis:

  Vaxol to wyrób medyczny w postaci sprayu, który przeznaczony jest do usuwania woskowiny usznej. Aplikacja preparatu jest niezwykle prosta - preparat można podawać zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Vaxol wykazuje działanie pielęgnacyjne - dba o skórę zewnętrznego przewodu słuchowego oraz chroni delikatne uszy przed infekcjami. W składzie preparatu znajduje się oliwa z oliwek, która zmiękcza woskowinę. Preparat przeznaczony jest dla osób, które często borykają się z problemem korków woskowinowych. To idealny preparat dla osób z nadmierną produkcją woskowiny usznej.

  Skład:

  W składzie preparatu Vaxol znajdują się następujące substancje: oliwa z oliwek.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce.

  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik wyrobu Vaxol.

  Produkt Vaxol należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temp. pokojowej. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej w ciągu dnia porcji preparatu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - usuwnie woskowiny

  Preparat Vaxol został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: woskowina w uszach, Higiena, zdrowie, Spray do usuwania małżowiny usznej. Wytwórcą specyfiku Vaxol jest Inneov, który również jest twórcą takich specyfików jak Inneov Jędrność Skóry, INNEOV - gęstość włosów, AA Therapy, Vaxol, Inneov Anti Age. Ulotka specyfiku Vaxol jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Vaxol oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Vaxol dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Vaxol. Preparat Vaxol został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-26 15:26. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Vaxol to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Vaxol. Jeżeli dodasz notkę na temat produktu Vaxol to z pewnością pomożesz wielu ludziom.