Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Beata 2016-03-22 10:57

  Spray ma dobrą końcówkę.Mogę go stosować dla małego dziecka.Świetnie działa.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb inneov

  Opis:

  Vaxol to lek, który przeznaczony jest do usuwania małżowiny usznej. Zaletą preparatu jest to, iż lek dostępny jest w wygodnej formie: spray. Aplikacja preparatu jest niezwykle prosta - lek można podawać zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Substancja po aplikacji nie wydostaje się z uszu; nie jest wymagane również płukanie ucha po użyciu leku. Vaxol wykazuje działanie pielęgnacyjne - dba o skórę zewnętrznego przewodu słuchowego oraz chroni delikatne uszy przed infekcjami. W składzie preparatu znajduje się oliwa z oliwek, która zmiękcza woskowinę. Preparat przeznaczony jest dla osób, które często borykają się z problemem korków woskowinowych. To idealny preparat dla pacjentów z nadmierną produkcją woskowiny usznej.

  Skład:

  W składzie preparatu Vaxol znajdują się następujące substancje: oliwa z oliwek.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Należy pamiętać, że w składzie preparatu znajduje się oliwa z oliwek.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Vaxol

  5.01 opinii:
  Vaxol to lek, który przeznaczony jest do usuwania małżowiny usznej. Zaletą preparatu jest...
  czytaj dalej »

  Vaxol to lek, który przeznaczony jest do usuwania małżowiny usznej. Zaletą preparatu jest... czytaj dalej »

  5.01 opinii:

  Produkt Vaxol został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: woskowina w uszach, Higiena, zdrowie, Spray do usuwania małżowiny usznej. Producentem specyfiku Vaxol jest Inneov, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Inneov Jędrność Skóry, INNEOV - gęstość włosów, AA Therapy, Vaxol, Inneov Anti Age. Ulotka specyfiku Vaxol jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Vaxol oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego obrazki. Produkt Vaxol dostępny jest bez recepty.