Reklama baner
Vaxol

Vaxol

miejsce
w rankingu

--

Vaxol
4.0
opinii: 4

Kup w sklepie

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • krystyna 2017-01-17 12:01

  nie macie sumienia aptekarze . dziwiłam się ze w ulotce nie było składu, po0szperałam w internecie i okzało się zę kupiłam 10ml oliwy z oliwek za 2100żł za litr- Dwa tysiące sto złoty za litr Będę biedę polską pouczać co to jest VAXAL.

 • Emil 2017-01-04 10:53

  doskonale usunął małżowinę uszną - jak w opisie... :D

 • Gabi 2016-12-25 14:53

  Pierwszy raz kupiłam Vaxol i jestem z niego zadowolona. Wygodne i higieniczne rozwiązanie czystości uszu. Polecam

 • Jak obniżyć cholesterol?

  Jak obniżyć cholesterol?

  Czytaj artykuł
  Czy stosowanie odżywek białkowych naprawdę jest konieczne?

  Czy stosowanie odżywek białkowych naprawdę jest konieczne?

  Czytaj artykuł
  Jeśli chcesz się odchudzać, zacznij i skończ jesienią

  Jeśli chcesz się odchudzać, zacznij i skończ jesienią

  Czytaj artykuł
 • Beata 2016-03-22 10:57

  Spray ma dobrą końcówkę.Mogę go stosować dla małego dziecka.Świetnie działa.

 • Zapoznaj się z ulotką Vaxol

  Producent:

  INNEOV

  Thumb inneov

  Opis:

  Vaxol to lek, który przeznaczony jest do usuwania małżowiny usznej. Zaletą preparatu jest to, iż lek dostępny jest w wygodnej formie: spray. Aplikacja preparatu jest niezwykle prosta - lek można podawać zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Substancja po aplikacji nie wydostaje się z uszu; nie jest wymagane również płukanie ucha po użyciu leku. Vaxol wykazuje działanie pielęgnacyjne - dba o skórę zewnętrznego przewodu słuchowego oraz chroni delikatne uszy przed infekcjami. W składzie preparatu znajduje się oliwa z oliwek, która zmiękcza woskowinę. Preparat przeznaczony jest dla osób, które często borykają się z problemem korków woskowinowych. To idealny preparat dla pacjentów z nadmierną produkcją woskowiny usznej.

  Skład:

  W składzie preparatu Vaxol znajdują się następujące substancje: oliwa z oliwek.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Należy pamiętać, że w składzie preparatu znajduje się oliwa z oliwek.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Vaxol został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: woskowina w uszach, Higiena, zdrowie, Spray do usuwania małżowiny usznej. Wytwórcą specyfiku Vaxol jest Inneov, który również jest twórcą takich specyfików jak Inneov Jędrność Skóry, INNEOV - gęstość włosów, AA Therapy, Vaxol, Inneov Anti Age. Ulotka specyfiku Vaxol jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Vaxol oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Vaxol dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Vaxol. Preparat Vaxol został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-26 15:26. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Vaxol to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Vaxol. Jeżeli dodasz notkę na temat produktu Vaxol to z pewnością pomożesz wielu ludziom.