Maść Borna

Maść Borna

miejsce
w rankingu

--

Maść Borna
5.0
opinii: 2
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Ćwiczenia z gumami, czyli kompleksowy trening dla ciała

Ćwiczenia z gumami, czyli kompleksowy trening dla ciała

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-09-14 09:04

  Również polecam, nigdy mnie nie zawiodła.

 • Magda 2015-09-14 09:04

  Moja ulubiona maść na wszystkiego rodzaju obtarcia, skaleczenia czy poparzenia. Działa szybko przynosząc ulgę i przyśpiesza gojenie. Kosztuje tylko 2 zł więc nie ma co się zastanawiać nad innym droższymi zamiennikami.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Maść Borna wykazuje działanie ściągające, przeciwbakteryjne i złuszczające. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować Maść Borną w następujących sytuacjach: egzema, oparzenia, uszkodzenie naskórka. Maść przeznaczona jest do stosowania zewnętrznego.

  Skład:

  W składzie Maści Bornej znajdują się następujące substancje: Acidum boricum, Vaselinum album.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość maści należy nanieść na zmienioną chorobowo skórę. Maść należy stosować 1-2 razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Maści nie należy aplikować na uszkodzone błony śluzowe i otwarte rany. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12. roku życia.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Tormentalum

  5.01 opinii:
  Tormentalum to lek dostępny w postaci maści. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować maść...
  czytaj dalej »

  Tormentalum to lek dostępny w postaci maści. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować maść... czytaj dalej »

  Maść Borna

  5.02 opinii:
  Maść Borna wykazuje działanie ściągające, przeciwbakteryjne i złuszczające. Lekarze zalecają...
  czytaj dalej »

  Maść Borna wykazuje działanie ściągające, przeciwbakteryjne i złuszczające. Lekarze zalecają... czytaj dalej »

  Produkt Maść Borna został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: Stłuczenia, dezynfekcja, oparzenia, Naskórka, Otarcia skóry. Wytwórcą specyfiku Maść Borna jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Maść Borna jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Maść Borna oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Maść Borna można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Maść Borna. Specyfik Maść Borna został zapisany do bazy danych w dniu 2015-09-07 11:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Maść Borna to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania Maść Borna. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Maść Borna to z pewnością pomożesz wielu ludziom.