Unguentum Neomycini

Unguentum Neomycini

miejsce
w rankingu

--

Unguentum Neomycini
5.0
opinii: 1
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł
Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-09-14 22:59

  Dobry krem na wszystkiego rodzaju podrażnienia skóry

 • Zapoznaj się z ulotką Unguentum Neomycini

  Producent:

  Opis:

  Unguentum Neomycini to preparat dostępny w postaci maści. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować maść Unguentum Neomycini w leczeniu ropnych chorób skóry. Wskazaniem do stosowania maści jest czyraczność, liszajec, odmrożenia i oparzenia objęte zakażeniem. Maść ma dobrą konsystencję i dobrze rozprowadza się na skórze. Wystarczy niewielka ilość maści, by efekty kuracji były widoczne.

  Skład:

  W składzie maści Unguentum Neomycini znajdują się następujące substancje: siarczan neomycyny, wazelina biała, parafina ciekła.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość maści należy wsmarować w chorobowo zmienione miejsce 2-4 razy na dobę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz dzieci poniżej 12. roku życia.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwgrzybiczy

  Preparat Unguentum Neomycini został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, przeciwgrzybiczy. Wytwórcą produktu Unguentum Neomycini jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Unguentum Neomycini jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Unguentum Neomycini oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Unguentum Neomycini dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Unguentum Neomycini. Produkt Unguentum Neomycini został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-09-06 23:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Unguentum Neomycini to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza platforma uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Unguentum Neomycini. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Unguentum Neomycini to z pewnością pomożesz wielu osobom.