Unguentum Neomycini

Unguentum Neomycini

miejsce
w rankingu

--

Unguentum Neomycini
5.0
opinii: 2

Kup w sklepie

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł
Wszystkim czytelnikom życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Wszystkim czytelnikom życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • grażka 2017-05-26 15:15

  jestem bardzo zadowolona z dzialania masci

 • Opinia użytkownika 2015-09-14 22:59

  Dobry krem na wszystkiego rodzaju podrażnienia skóry

 • Zapoznaj się z ulotką Unguentum Neomycini

  Download icon Zobacz ulotkę
  Unguentum Neomycini

  Producent:

  CHEMA-ELEKTROMET

  Thumb chema

  Opis:

  Unguentum Neomycini to lek dostępny w postaci maści. Unguentum Neomycini przeznaczony jest do leczenia ropnych chorób skóry. Wskazaniem do stosowania maści jest czyraczność, liszajec, odmrożenia i oparzenia objęte zakażeniem. Maść dobrze rozprowadza się na skórze.

  Skład:

  Substancją czynną leku Unguentum Neomycini jest neomycyny siarczan. 1 g maści zawiera 5 mg neomycyny siarczanu. Pozostałe składniki to: wazelina biała, parafina ciekła.  

  Dawkowanie:

  Dawkowanie leku Unguentum Neomycini powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu. Zaleca się stosować cienką warstwę maści Unguentum Neomycini 2 do 4 razy na dobę. Nie należy stosować dłużej niż przez 7 dni.  

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Unguentum Neomycini. Lek Unguentum Neomycini należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu. Preparat nie może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz dzieci poniżej 12. roku życia.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwgrzybiczy

  Preparat Unguentum Neomycini został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, przeciwgrzybiczy. Wytwórcą produktu Unguentum Neomycini jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Unguentum Neomycini jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Unguentum Neomycini oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Unguentum Neomycini dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Unguentum Neomycini. Produkt Unguentum Neomycini został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-09-06 23:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Unguentum Neomycini to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza platforma uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Unguentum Neomycini. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Unguentum Neomycini to z pewnością pomożesz wielu osobom.