Cyclodynon

Cyclodynon

miejsce
w rankingu

--

Cyclodynon
4.5
opinii: 2
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł
Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ulka 2017-04-05 20:13

  POtwierdzam, ten Cyclodynon ładnie wycisza przed okresem, czyli wtedy kiedy zawsze jestem najbardziej nabuzowana.

 • Wanda 2017-04-05 09:05

  Cyclodynon to było dla mnie zbawienie! przez stres w pracy zaczęłam silnie odczuwać okres przed miesiączką. Byłam rozdrażniona, spięta, do tego płynnie przechodziłam ze śmiechu w płacz. Lek bardzo mi pomógł i wyciszył mnie!

 • Zapoznaj się z ulotką Cyclodynon

  Producent:

  BIONORICA

  Thumb bionorica

  Opis:

  Cyclodynon to lek przeznaczony do łagodzenia objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego w postaci tabletek. Lek pomaga na takie dolegliwości jak: bóle głowy, zmiany skórne, odczucie napięcia i obrzmienia w piersiach, dolegliwości ze strony układu pokarmowego, zmiany nastroju, rozdrażnienia, napięcie nerwowe. Objawy napięcia przedmiesiączkowego pojawiają się zazwyczaj w okresie do dwóch tygodni przed miesiączką.

  Skład:

  Komponenty preparatu Cyclodynon są następujące:

  Substancje czynne: Agni casti fructus extractum siccum. Inne składniki leku to: celuloza mikrokrystaliczna, laktoza jednowodna, magnezu stearynian, krzemu dwutlenek koloidalny.

  Skład otoczki: macrogol 400, macrogol 20 000, glikol propylenowy; zawiesina powlekająca biała: hypromeloza, tytanu dwutlenek (E 171), macrogol 400.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie leku Cyclodynon powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

  Zalecana dawka leku Cyclodynon do spożycia to  tabletka 1 raz na dobę. Lek należy popić niewielką ilością wody. Cyclodynon przyjmuje się codziennie o tej samej porze, niezależnie od posiłków. Czas leczenia powinien trwać przynajmniej 3 miesiące.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Cyclodynon.

  Preparat Cyclodynon należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - pms

  Oeparol Femina

  4.836 opinii:
  Oeparol Femina to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat może być stosowany w celu...
  czytaj dalej »

  Oeparol Femina to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat może być stosowany w celu... czytaj dalej »

  Cyclodynon

  4.52 opinii:
  Cyclodynon to lek przeznaczony do łagodzenia objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego...
  czytaj dalej »

  Cyclodynon to lek przeznaczony do łagodzenia objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego... czytaj dalej »

  Castagnus

  3.52 opinii:
  Castagnus to lek stosowany w zaburzeniach cyklu miesiączkowego i w zespole napięcia...
  czytaj dalej »

  Castagnus to lek stosowany w zaburzeniach cyklu miesiączkowego i w zespole napięcia... czytaj dalej »

  Mastodynon

  2.52 opinii:
  Lek Mastodynon jest homeopatycznym produktem leczniczym stosowanym wspomagająco w zespole...
  czytaj dalej »

  Lek Mastodynon jest homeopatycznym produktem leczniczym stosowanym wspomagająco w zespole... czytaj dalej »

  Specyfik Cyclodynon został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: pms. Producentem specyfiku Cyclodynon jest BioNorica, który również jest producentem takich preparatów jak Lunapret, Sinupret, Mastodynon, Cyclodynon. Ulotka produktu Cyclodynon jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Cyclodynon oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Cyclodynon dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Cyclodynon. Produkt Cyclodynon został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-03-18 15:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Cyclodynon to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Cyclodynon. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu Cyclodynon to z pewnością pomożesz wielu osobom.