Cyclodynon

Cyclodynon

miejsce
w rankingu

--

Cyclodynon
4.5
opinii: 2
Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Krótki przewodnik po butach sportowych dla najmłodszych

Krótki przewodnik po butach sportowych dla najmłodszych

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ulka 2017-04-05 20:13

  POtwierdzam, ten Cyclodynon ładnie wycisza przed okresem, czyli wtedy kiedy zawsze jestem najbardziej nabuzowana.

 • Wanda 2017-04-05 09:05

  Cyclodynon to było dla mnie zbawienie! przez stres w pracy zaczęłam silnie odczuwać okres przed miesiączką. Byłam rozdrażniona, spięta, do tego płynnie przechodziłam ze śmiechu w płacz. Lek bardzo mi pomógł i wyciszył mnie!

 • Zapoznaj się z ulotką Cyclodynon

  Producent:

  BIONORICA

  Thumb bionorica

  Opis:

  Cyclodynon to lek przeznaczony do łagodzenia objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego w postaci tabletek. Lek pomaga na takie dolegliwości jak: bóle głowy, zmiany skórne, odczucie napięcia i obrzmienia w piersiach, dolegliwości ze strony układu pokarmowego, zmiany nastroju, rozdrażnienia, napięcie nerwowe. Objawy napięcia przedmiesiączkowego pojawiają się zazwyczaj w okresie do dwóch tygodni przed miesiączką.

  Skład:

  Komponenty preparatu Cyclodynon są następujące:

  Substancje czynne: Agni casti fructus extractum siccum. Inne składniki leku to: celuloza mikrokrystaliczna, laktoza jednowodna, magnezu stearynian, krzemu dwutlenek koloidalny.

  Skład otoczki: macrogol 400, macrogol 20 000, glikol propylenowy; zawiesina powlekająca biała: hypromeloza, tytanu dwutlenek (E 171), macrogol 400.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie leku Cyclodynon powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

  Zalecana dawka leku Cyclodynon do spożycia to  tabletka 1 raz na dobę. Lek należy popić niewielką ilością wody. Cyclodynon przyjmuje się codziennie o tej samej porze, niezależnie od posiłków. Czas leczenia powinien trwać przynajmniej 3 miesiące.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Cyclodynon.

  Preparat Cyclodynon należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - pms

  Cyclodynon

  4.52 opinii:
  Cyclodynon to lek przeznaczony do łagodzenia objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego...
  czytaj dalej »

  Cyclodynon to lek przeznaczony do łagodzenia objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego... czytaj dalej »

  Castagnus

  3.52 opinii:
  Castagnus to lek stosowany w zaburzeniach cyklu miesiączkowego i w zespole napięcia...
  czytaj dalej »

  Castagnus to lek stosowany w zaburzeniach cyklu miesiączkowego i w zespole napięcia... czytaj dalej »

  Mastodynon

  2.52 opinii:
  Lek Mastodynon jest homeopatycznym produktem leczniczym stosowanym wspomagająco w zespole...
  czytaj dalej »

  Lek Mastodynon jest homeopatycznym produktem leczniczym stosowanym wspomagająco w zespole... czytaj dalej »

  Specyfik Cyclodynon został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: pms. Producentem specyfiku Cyclodynon jest BioNorica, który również jest producentem takich preparatów jak Lunapret, Sinupret, Mastodynon, Cyclodynon. Ulotka produktu Cyclodynon jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Cyclodynon oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Cyclodynon dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Cyclodynon. Produkt Cyclodynon został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-03-18 15:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Cyclodynon to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Cyclodynon. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu Cyclodynon to z pewnością pomożesz wielu osobom.