Reklama baner
Nicorix

Nicorix

miejsce
w rankingu

13

Nicorix
3.0
opinii: 11

Kup w sklepie

Joga lekarstwem na stres

Joga lekarstwem na stres

Czytaj artykuł
Olej z oregano esencja

Olej z oregano esencja

Czytaj artykuł
Zdrowy tryb życia cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością

Zdrowy tryb życia cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Tomek 2017-01-05 11:47

  Polecam, ale jak z każdym nałogiem chęć rzucającego jest po prostu nieodzowna . Pomaga i zniechęca do palenia.

 • Damian 2016-11-30 16:24

  tak jak myslalem, wiele super opini ale tak jak tu juz to ktos napisal, jakby od jednego autora. Nie - nie kupiłem i nie testowałem,

 • Wiwat 2016-09-21 16:26

  Dzisiaj jest 6 dzień jak biorę tabletki. Generalnie nic się nie dzieje, palę jak paliłem. Zjem do końca ale nie spodziewam się rezultatu.

 • Jak walczyć ze zgagą i nadkwaśnością? cz. 1

  Jak walczyć ze zgagą i nadkwaśnością? cz. 1

  Czytaj artykuł
  Właściwości zdrowotne pieczarek

  Właściwości zdrowotne pieczarek

  Czytaj artykuł
  Skład odżywek typu gainer

  Skład odżywek typu gainer

  Czytaj artykuł
 • Dorota 2016-07-22 06:24

  Już 2 dzień rzucam palenie Nicorix i mam wrażenie, że preparat w ogóle nie pomaga w symptomach odstawienia od nikotyny, a dodatkowo czuje dalszą chęć zapalić . Stosowałam inny lek dostępny na naszym rynku , gdzie po 2 dniach przyjmowania nie paliłam, odrzuciło mnie od palenia i rozdrażnienie oraz nerwowość nie były widoczne. Teraz żałuje, że nie kupiłam Desmoksanu .

 • Witold 2016-06-02 14:53

  Mam podobne odczucia jak Ewelina i AndrzejS. Preparat spadł dosłownie z nieba, jest dużo reklam i wszędzie pochlebne opinie, tyle że wszystkie podobne do siebie jakby wyszły spod ręki jednego autora ;) Przyznam, że po kilku dniach nie palenia i stosowania preparatu, nadal odczuwa się gorzkie objawy odstawienia nikotyny. Stosując wcześniej inne preparaty rezultaty były lepsze a chęć sięgnięcia po papierosa mniejsza. Mimo tego mam zamiar dokończyć rozpoczętą kurację trzymiesięczną z tym preparatem. Jestem na tyle zdeterminowany, że choćby w składzie preparatu znajdowała się np. kreda to też mi pomoże ;) Wiara czyni cuda. Pozdrawiam Wszystkich rzucających palenie ! Nie poddawajcie się !

 • Opinia użytkownika 2016-03-21 10:04

  Mega pomógł!Polecam

 • KKKKK 2016-02-29 14:21

  Polecam. Mi się udało :)

 • Marek 2016-01-22 15:59

  Polecam. Nie palę już dwa miesiące. Nie wiem czy to zasługa Nicorix, czy też mojej słabej silnej woli, ale jakoś się udało. Najgorszy jest pierwszy tydzień. Jak się nie złamiecie to będzie dobrze. Tylko trzeba kumpli omijać z daleka.

 • Andrzej 2015-08-02 22:43

  Dla mnie to nic innego jak naciąganie ludzi za kase

 • Ewelina 2015-08-02 22:38

  Czy ktoś zna jego skład w ogóle? Ja sprawdzałam ale nic nie wiedziałem - wielu opinii też nie ma póki co :( Inne tego typu tabletki raczej słabo działają więc póki co spasuję..

 • AndrzejS 2015-07-02 12:10

  Stosowałem przez 2 tygodnie :/ Niestety, ale większych różnic nie odczułem. Miałem taki sam pociąg do papierosów, jakbym po prostu niczego nie stosował. Straciłem tylko 140zł :/

 • Zapoznaj się z ulotką Nicorix

  Producent:

  NICORIX

  Thumb nc logo top

  Opis:

  Każdy, kto kiedykolwiek próbował rzucić palenie z pewnością może potwierdzić, że jest to naprawdę duże wyzwanie. Często jawi się ono jako tak trudne do zrealizowania, że nie decydujemy się nawet na wspomniany krok, zakładamy bowiem, że nie mamy szans na ostateczny sukces. Oczywiście, kluczem prowadzącym do niego jest przede wszystkim fachowa pomoc, warto więc zastanowić się nad zasadnością zastosowania preparatu Nicorix znanego ze znakomitych efektów. Palenie papierosów szkodzi zdrowiu nie tylko dlatego, że prowadzi do poważnych problemów z płucami i wzrostu ryzyka wystąpienia choroby nowotworowej. Wiąże się z nim również nieprzyjemny oddech, uporczywy kaszel i szereg innych dolegliwości. Trudno dziwić się więc, że lekarze tak gorąco namawiają swoich pacjentów do rzucenia palenia. Preparat Nicorix może okazać się szczególnie cennym wsparciem podczas podejmowania tego rodzaju prób. Jest to suplement diety, który wspiera proces odzwyczajania się od palenia na tyle skuteczny, że już pierwsza próba może okazać się wystarczającą. O tym, że Nicorix pozwala skutecznie walczyć z nałogiem świadczą między innymi testy kliniczne oraz opinie tych osób, które mają już za sobą kurację z wykorzystaniem tego suplementu diety. Tym, co zwraca na niego uwagę jest jednak przede wszystkim odczuwalny natychmiast efekt. Receptory nikotynowe są blokowane już w momencie sięgnięcia po pierwszą tabletkę, co sprawia, że nie ma mowy o ochocie na papierosa. Trwałe efekty można uzyskać już po miesięcznej kuracji, w trakcie jej trwania nie ma zaś powodu do obawiania się o objawy typowe dla odstawiania nikotyny. Nicorix pozwala więc osobom rzucającym palenie na cieszenie się życiem i wykonywanie bez skrępowania codziennych czynności. W przeciwieństwie do innych preparatów tego typu Nicorix pozwala również na kontrolowanie wagi, nie trzeba więc obawiać się o to, że rzucenie palenia będzie wiązało się z nadwagą. Preparat jest jednak wart polecenia przede wszystkim dlatego, że umożliwia rzeczywistą wolność od nikotyny. Walka z nałogiem nie jest prostym zadaniem i już choćby dlatego warto korzystać z pomocy. Nicorix jest odpowiedni bez względu na płeć, wiek i stopień uzależnienia sięgającej po niego osoby. Jest skuteczny i pozwala na faktyczne zerwanie z nałogiem. Na walkę o własne zdrowie nigdy nie jest za późno, warto więc zrobić wszystko, aby próba rzucenia palenia była tą ostateczną.

  Skład:

  W przeciwieństwie do wielu innych środków tego rodzaju Nicorix jest preparatem wolnym od nikotyny. W praktyce oznacza to, że pozwala na rzeczywiste uporanie się z problemem i nie zatruwa organizmu. Co więcej, wszystkie wchodzące w jego skład elementy są naturalne. Mówiąc o nich wypada wspomnieć przede wszystkim o korzeniu kudzu, pozwala on bowiem na skuteczne blokowanie receptorów nikotynowych. Dzięki temu systematycznie maleje ochota na zapalenie papierosa. Skład preparatu sprawia też, że nie trzeba zmagać się z syndromem odstawienia niejednokrotnie uniemożliwiającym normalne funkcjonowanie.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Nicorix to suplement diety, którego jedno opakowanie zawiera sześćdziesiąt kapsułek. Należy stosować je dwa razy dziennie, kuracja może zaś trwać zarówno miesiąc, jak i dwa miesiące w zależności od tego, z jak głębokim uzależnieniem mamy do czynienia. Chęć sięgnięcia po papierosa ustępuje jednak już po zażyciu pierwszej tabletki, choć tylko zastosowanie pełnej kuracji daje pewność, że uzyskanie przez palacza efekty okażą się długotrwałe.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  TABEX

  3.5334 opinii:
  TABEX jest lekiem, który pomaga pokonać uzależnienie od nikotyny. Stosowanie...
  czytaj dalej »

  TABEX jest lekiem, który pomaga pokonać uzależnienie od nikotyny. Stosowanie... czytaj dalej »

  3.5334 opinii:

  Nervomix

  3.4511 opinii:
    NERVOMIX to następny środek, który został przygotowany z myślą o osobach,...
  czytaj dalej »

    NERVOMIX to następny środek, który został przygotowany z myślą o osobach,... czytaj dalej »

  3.4511 opinii:

  NiQuitin Miętowe Listki 2,5mg

  3.4212 opinii:
  NiQuitin Przezroczysty to lek,  który ma sprawić, że uda się zwalczyć uzależnienie od...
  czytaj dalej »

  NiQuitin Przezroczysty to lek,  który ma sprawić, że uda się zwalczyć uzależnienie od... czytaj dalej »

  NiQuitin

  3.3113 opinii:
  NiQuitin dostępny jest w formie różowych plastrów, które zawierają...
  czytaj dalej »

  NiQuitin dostępny jest w formie różowych plastrów, które zawierają... czytaj dalej »

  3.3113 opinii:

  Desmoke

  3.2711 opinii:
  DeSmok to środek, który został przygotowany z naturalnych składników,...
  czytaj dalej »

  DeSmok to środek, który został przygotowany z naturalnych składników,... czytaj dalej »

  3.2711 opinii:

  Desmoxan

  3.2442 opinii:
  Lek Desmoxan stosuje się w przypadku uzależnienia od nikotyny, pomaga stopniowo łagodzić chęć...
  czytaj dalej »

  Lek Desmoxan stosuje się w przypadku uzależnienia od nikotyny, pomaga stopniowo łagodzić chęć... czytaj dalej »

  3.2442 opinii:

  Nicorette Freshmint Gum 4mg

  3.210 opinii:
  Nicorette Freshmint Gum to lecznicza guma, która zawiera w sobie wchłanialną nikotynę,...
  czytaj dalej »

  Nicorette Freshmint Gum to lecznicza guma, która zawiera w sobie wchłanialną nikotynę,... czytaj dalej »

  Nicorette TTS InvisiPatch

  3.1414 opinii:
  Nicorette TTS InvisiPatch to kolejny środek, który ma wspierać w walce z nałogiem palenia...
  czytaj dalej »

  Nicorette TTS InvisiPatch to kolejny środek, który ma wspierać w walce z nałogiem palenia... czytaj dalej »

  Nicorette Classic 2mg

  3.1217 opinii:
  Guma NICORETTE to środek, który ma wspomagać osoby palące w walce z ich...
  czytaj dalej »

  Guma NICORETTE to środek, który ma wspomagać osoby palące w walce z ich... czytaj dalej »

  Kudzu

  3.119 opinii:
  Kudzu to nowoczesny preparat, który ma działać wspierająco: - kurację w której...
  czytaj dalej »

  Kudzu to nowoczesny preparat, który ma działać wspierająco: - kurację w której... czytaj dalej »

  3.119 opinii:

  Preparat Nicorix został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: rzucanie palenia. Producentem preparatu Nicorix jest Nicorix, który również jest twórcą takich preparatów jak Nicorix. Ulotka produktu Nicorix jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Nicorix oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Nicorix można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Nicorix. Produkt Nicorix został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-06-02 15:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Nicorix to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Nicorix. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Nicorix to z pewnością pomożesz wielu osobom.