Reklama baner
Corsodyl 0,2%

Corsodyl 0,2%

miejsce
w rankingu

--

Corsodyl 0,2%
5.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • edyta 2016-03-21 16:10

  stosuję systematycznie, profilaktycznie

 • Zapoznaj się z ulotką Corsodyl 0,2%

  Producent:

  GLAXOSMITHKLINE

  Thumb gsk

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Witamina C

  4.06 opinii:
  Witamina C nie tylko na przeziębienie Gdy tylko łapie przeziębienie, a samopoczucie nie jest...
  czytaj dalej »

  Witamina C nie tylko na przeziębienie Gdy tylko łapie przeziębienie, a samopoczucie nie jest... czytaj dalej »

  Vitaminum C Teva

  3.673 opinii:
  Vitaminum C Teva to preparat dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje się...
  czytaj dalej »

  Vitaminum C Teva to preparat dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje się... czytaj dalej »

  Produkt Corsodyl 0,2% został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: próchnica. Producentem preparatu Corsodyl 0,2% jest GlaxoSmithKline, który również jest producentem takich specyfików jak Vitaminum E GSK, Corsodyl 0,2%, Cholinex, Lactacyd Antibacterial, Lactacyd Femina . Ulotka specyfiku Corsodyl 0,2% jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Corsodyl 0,2% oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Corsodyl 0,2% można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Corsodyl 0,2%. Preparat Corsodyl 0,2% został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2016-03-15 14:25. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Corsodyl 0,2% to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Corsodyl 0,2%. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat preparatu Corsodyl 0,2% to z pewnością pomożesz wielu ludziom.