Dulcobis

miejsce
w rankingu

49

Dulcobis
3.64
opinii: 56

Zapoznaj się z ulotką Dulcobis

Download icon Zobacz ulotkę
Dulcobis

Dulcobis to lek dostępny w postaci tabletek dojelitowych przeznaczony do leczenia zaparć.

Lek stosowany przy problemach z zaparciami oraz przy wspomaganiu trawienia. Dulcobis stosowany jest także przez pacjentów w ramach procesu przygotowawczego do badań diagnostycznych lub do zabiegu chirurgicznego. Lek stosowany jest także po wykonanych zabiegach operacyjnych.

Produkt leczniczy Dulcobis ma działanie przeczyszczające. Dojelitowa otoczka tabletek ulega rozpuszczeniu dopiero w jelicie grubym, wykazując efekt terapeutyczny w miejscu przeznaczenia. 

W składzie preparatu znajduje się substancja czynna: bisakodyl, która wykazuje silne działanie przeczyszczające. Substancja ta wykazuje działanie miejscowe oraz korzystnie wpływa na konsystencję i zmiękczenie stolca. Pobudza ona perystaltykę jelit, hamuje wchłanianie elektrolitów i wody w jelicie grubym. Działanie przeczyszczające następuje po 6-12 godzinach po podaniu bisakodylu w postaci tabletek dojelitowych.

 

 

Zapoznaj się z ulotką Dulcobis

Download icon Zobacz ulotkę
Dulcobis

Skład:

Składniki leku Dulcobis to:

- substancja czynna leku to bisakodyl. Jedna tabletka dojelitowa zawiera 5 miligramów bisakodylu.

- pozostałe składniki: laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, skrobia kukurydziana rozpuszczalna, glicerol 85%, magnezu stearynian.

- otoczka: magnezu stearynian, sacharoza, talk, guma arabska, tytanu dwutlenek (E171), kwasu metakrylowego i metylu metakrylanu kopolimer (1:1), kwasu metakrylowego i metylu metakrylanu kopolimer (1:2), olej rycynowy, makrogol 6000, żelaza tlenek żółty (E172), wosk biały, wosk Carnauba, szelak.

Objawy niedoboru witamin i minerałów

Objawy niedoboru witamin i minerałów

Witaminy i minerały są niezwykle potrzebne naszemu organizmowi, by mógł on poprawnie funkcjonować i zachował zdrowie. Jeśli czujemy się senni,... Czytaj więcej

Dawkowanie:

Dawkowanie Dulcobis powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. 

Lek przeznaczony jest do krótkotrwałego stosowania. Okres stosowania leku Dulcobis, bez konsultacji z lekarzem, nie powinien przekraczać 5 dni.

Podanie doustne. Tabletki dojelitowe należy przyjmować wieczorem, aby rano doszło do wypróżnienia. Tabletki należy połykać w całości i popijać dużą ilością wody (nie wolno popijać mlekiem). Tabletek nie wolno rozgryzać.

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, zaleca się następujące dawkowanie:

Grupa wiekowa Dawka jednorazowa Dobowa dawka bisakodylu
osoby dorosłe 1-2 tabletki 5-10 mg
dzieci > 10 lat j.w. j.w.
dzieci 4-10 lat 1 tabletka 5 mg

Uwaga! Zaleca się rozpoczęcie leczenia od najmniejszej dawki.

Dawkę można dostosować do najwyższej zalecanej dawki w celu uzyskania regularnych wypróżnień.

Nie należy przekraczać maksymalnej dawki dobowej. 

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu Dulcobis.

Nie stosować w przypadku niedrożności jelit. Nie zaleca się stosowania leku, jeśli pacjent cierpi na zapalenie wyrostka robaczkowego. Jeśli dojdzie do wymiotów i nudności wraz z bólem brzucha, należy zwrócić się do lekarza, ponieważ mogą to być objawy poważniejszych schorzeń.

Lek Dulcobis należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na etykiecie. Nie stosować u dzieci poniżej 4. roku życia i osób z dziedziczną nietolerancją niektórych cukrów. W przypadku odczuwania codziennej potrzeby stosowania środków przeczyszczających należy udać się do lekarza w celu zbadania przyczyny problemu.

Jeśli po zastosowaniu leku pacjent będzie oddawał mniej moczu lub odczuje zwiększone pragnienie, należy zaprzestać stosowania leku. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb boehrimger ingelheim

Postać:

tabletka

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Kasia 2019-07-14 07:02

  2 tabletki wzięłam późnym wieczorem . O 4 nad ranem obudził mnie tak silny i trudny do zniesienia ból podbrzusza jakiego nigdy nie doznałam.Owszem zrobił swoje , ale raczej już nigdy nie zdecyduję się na ponowne zaaplikowanie Ze strachu przed bólem

 • ....... 2019-05-29 05:07

  Po zastosowaniu okropny ból brzucha, nie do zniesienia. Nie sięgnełabym po ten środek już..

 • Anonim 2018-08-17 15:56

  Wzielam wczoraj dwie tabletki o godz 21 i do dzis nie zadzialalo a jwat juz 17 :(

 • Maja 2018-07-06 11:32

  Po dwóch dniach nic, jestem rozczarowana.

 • Lusi 2018-06-30 22:55

  Biorę antydepresanty, dla mnie ten lek super się sprawdza

 • Rob 2018-06-05 23:28

  Biore 2 dzien po 3-4 tabletki i nie pomaga, coś lipny ten lek

 • Oliwia 2018-01-12 08:43

  Wyjechałam do chłopaka zagranicę. Zmiana miejsca pobytu, inny klimat, długa podróż i stres przyczyniły się u mnie do mocnych zaparć. Przez tydzień męczyłam się, nie mogąc się wypróżnić. Nie znałam też języka, żeby poprosić w aptece o coś na przeczyszczenie. Kolega chłopaka, który jest tu już bardzo długo kupił mi Dulcobis (nie wiedziałam, że mają je też zagranicą, przy okazji aptekarka okazała się Polką). Lek zadziałał bardzo szybko. Nie spodziewałam się takiego nagłego efektu. Co za ulga!

 • Piotr 2017-12-05 11:32

  Coś mi świta, że małem styczność z preparatem Dulcobis jak mnie przygotowywano w szpitalu do endoskopii. Efekt był tak spektakularny, że nazwa głęboko zapadła mi w pamięć, a do grona pamiętliwych osób zdecydowanie nie mogę się zaliczyć :P Chyba nie mam ochoty na szybką powtórkę z rozrywki...

 • Agnieszka 2017-11-07 18:39

  Jestem po zabiegu chirurgiczny.To najlepsze co mogło mnie spotkac. Dwa dni płakałam, ze rozerwie mi szwy potem lewatywa.globulki i w końcu dulcobis.Polecam .Nie przesadzać jedną tabl. na noc Plus szklanka lnu łyżeczka czubata na szklankę zaparzyć i jest człowiek wniebowziety ☺

 • Weronika 2017-11-07 08:24

  Pamiętam jak jechałam do chłopaka zagranicę i tydzień przed wyjazdem dosyć mocno się stresowałam i niewiele jadłam. Jak chłopak zaserwował mi swój obiad, okropnie mnie wzdęło i miałam zaparcia, męczyłam się trzy dni. Jadłam jabłka, bo ponoć przeczyszczają, ale nic nie pomagało. Mama chłopaka kupiła mi w aptece Dulcobis. Po jakoś około godzinie musiałam zająć toaletę. Chyba nigdy się tak nie cieszyłam z wypróżniania :D ogromna ulga, bo czułam się ociężała i spuchnięta.

 • ggg 2017-10-28 22:54

  ok

 • Marian 2017-10-27 21:28

  Znam te tabletki, powodujące zmiękczenie stolca i pobudzenie wypróżnień. Dulcobis to jeden ze skuteczniejszych środków, zwłaszcza jak ktoś już musi się poddać kolonoskopii i mieć świetnie oczyszczone jelita...

 • Kora 2017-10-27 21:25

  Stosowanie Dulcobis zaleca się przy objawowym i krótkotrwałym leczeniu zaparć u osób cierpiących na zaparcia oraz przed i po operacjach, w celu przygotowania do badań i w stanach wymagających ułatwienia wypróżnienia....jak wiele w tym prawdy!

 • Aneta 2017-10-11 10:58

  Na mnie Dulcobis działa aż zbyt silnie, za to moje jelita po 2 dawkach leku były wyczyszczone do cna! Nie jestem przekonana, czy dokładnie o taki piorunujący efekt chodziło ale nie można powiedzieć, że ten lek nie działa!

 • Sandra 2017-10-09 14:56

  Tak się zastanawiam, czy stosowanie Dulcobis może na stałe wspomóc pracę jelit? mam problemy z wypróżnianiem, chyba jelita nie pracują u mnie tak jak powinny dlatego zastanawiam się czy nie powinnam zacząć stosować Dulcobis? Tylko boję się, żebym ich całkowicie nie rozregulowała, żeby póxniej nie było, że bez podania leków to one wcale nie pracują. Dajcie znać co myslicie! Bo może to jakiś zespół jelita drażliwego? To Dulcobis na to też jest czy nie?

 • hellena 2017-09-16 23:20

  pomocny w zaparciach

 • Liza 2017-09-10 15:46

  Problemy gastryczne mi nie odpuszczają, wykupiłam już naprawdę wuchtę produktów, Dulcobis także. Problemy nie odpuściły, oceniam produkt na 3 gwiazdki.

 • Barbara 2017-06-30 14:10

  TEN LEK TO REWELACJA !!!!!!! nie dosc ze nie ma problemu z zaparciami to jeszcze odchudza - czego można chcieć więcej !!!

 • Iwona 2017-06-02 10:27

  Skuteczny lek do stosowania przed kolonoskopią i innymi tego typu zabiegami.

 • Sandra 2017-05-11 10:08

  Na zaparcia najlepszy! :D

 • Hanna 2017-04-21 10:36

  Dulcobis działa skutecznie. To chyba jeden z najsilniejszych środków z bisakodylem na zaparcia.

 • Mariola 2017-04-14 13:17

  Dulcobis jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, a stosuję go nota bene od 3 lat, odkąd w związku z większymi strasami w życiu zdarzają mi się przykre zaparcia.

 • Urszula 2017-04-04 10:33

  Dobry przed kolonoskopią....nie życzę nikomu tego zabiegu ale jak trzeba to trzeba. Dulcobis nie wywołał u mnie żadnych efektó ubocznych, a ja różnie reaguję na leki.

 • Sandra 2017-03-17 10:29

  W moim domu dulcobis zawsze jest w lekowej szufladzie :D. Szczególnie przydatny po rodzinnych nasiadówkach.

 • barbara 2017-03-15 04:15

  lek ok efekt osiagniety tylko teraz mam powazne zaparcie od kilku dni

 • ania 2017-03-13 19:21

  nebezpieczny

 • Sandra 2017-03-13 08:48

  Na zaparcia Dulcobis to mój numer jeden! Pomógł szybko i to nie tylko mi ale również córce, także obie pomecamy na ten nieprzyjemny problem....

 • Sandra 2017-03-06 09:07

  U mnie zaparcia pojawiają się zawsze podczas okresu. Nie wyobrażam sobie jak mogłabym przetrwać bez Dulcobis! Od razu czuję ulgę i mogę normalnie funkcjonować. Kiedyś męczyłam się i miałam wrażenie, że pęknę, nawet po najmniejszym posiłku!

 • Aga 2017-02-05 19:16

  Na mnie działa rewelacyjnie .

 • Lemning 2016-12-11 17:52

  Działa dokładnie jak trzeba. Przy zwykłym zaparciu jedna wieczorem i następnego dnia jest normalnie, łagodnie, bez sensacji i dodatkowych atrakcji. Wyjątkowo dobrze wyważony. Polecam.

 • Aneta 2016-10-25 14:20

  Polecam

 • mika 2016-10-17 10:53

  Bisacodyl! Nigdy! Ten lek przeczyszczający kiedyś podawali w szpitalach, może nadal to robią. Działa gwałtownie, wprost wyrywa wnętrzności!

 • Anula 2016-10-17 09:16

  Stosuję od 3 miesięcy i dziala!!! biore dwie tabletki wieczorem i za 8godzin dokladnie jestem w WC;) Pół godziny przed tym lekkie bóle brzucha a później jestem jak nowo narodzkna!!! brałam jedna tabletke wieczorem ale do WC po 12 godzinach chodzilam czyli późnym rankiem! Mam problemy z zaparciami i tylko jedzenie mi samych warzyw pomaga albo te tabletki!!! Samymi warzywami nie umię żyć a 5abletki okazały się mi bardzo pomocne

 • Martyna 2016-08-02 09:53

  To samo co Gosia poniżej - raz zastosowałam Dulcobis podczas wyjazdu w góry dwa lata temu i nigdy więcej. Wzięłam go wieczorem, ok. 4:00 nad ranem obudziłam się z największym bólem brzucha, jaki miałam kiedykolwiek. Skurcze przychodziły falami tak, że klęczałam na podłodze z bólu i wyłam. Powiedzmy, że lek zadziałał tylko na część problemu i miałam jednocześnie zaparcie i biegunkę... po kilku godzinach to się skończyło dość wybuchowo i przez cały dzień leżałam w łóżku bez sił i bez apetytu. Nie jestem na nic uczulona, więc nie wiem, skąd taka reakcja, zwłaszcza, że rzadko kiedy biorę preparaty na zaparcia i nigdy tak mocne (tylko laktulozę). Radzę uważać na ten lek i przetestować go w domowych warunkach ;)

 • Gosia 2016-07-12 21:24

  Serdecznie nie polecam. Po 1 tabletce wieczorem, obudziłam sie okolo 4 nad ranem i autentycznie myslalam, że umieram. Brzuch mnie tak bolał, że najgorszemu wrogowi bym tego nie życzyła. O dalszym śnie nie było mowy. Do rana bóle brzucha i pare godzin na toalecie...

 • Karina 2016-05-09 20:36

  Jest naprawdę świetny! Biorę 2 tabletki koło 17 i rano jestem jak nowa! Co prawda towarzyszy mi przy tym ból brzucha qle u mnie to norma. Na szczęście nie przejmuję się tym, poniewaź czuje sie o 5 kg lżejsza. :)

 • Bopp 2016-03-21 14:36

  Polecam. Od 3 dni czułem się okropnie, jakby mnie zakorkowało od środka. Bolał mnie brzuch, wzdęcia, gazy i niemożność ich oddania. Zażyłem 2 tabletki przed pójściem do łóżka i obudziłem się bez żadnych dolegliwości. Później odwiedziłem toaletę i ożyłem. Ten preparat rzeczywiście działa!

 • Dori 2015-04-20 12:14

  Ja stosuję ten lek na krótkotrwałe zaparcia np. takie, które następują po przejedzeniu. Zawsze mi pomaga, działa już po paru godzinach i nie wywołuje nieprzyjemnych objawów tj. skurcz czy ból brzucha. Polecam

 • Cannis 2015-04-04 11:02

  Odkąd korzystam z tego środka czuje się o wiele lepiej i dzięki temu Dulcobis radzi sobie z moimi wzdęciami oraz pomaga mi żyć na poziomie!

 • Oniak 2015-04-04 10:08

  Gdy korzystam z Dulcobis mam o wiele mniejsze wzdęcia i dzięki temu mogę o wiele lepiej podejść do życia i juz tak się nie krępować! Polecam dla każdego!

 • Amigos 2015-03-18 17:50

  Niestety moja tłocznia brzuszna działa za dobrze i bardzo często pojawiają się u mnie niekontrolowane wzdęcia. Ten lek nie pozwolił mi się pozbyć gazów niestety i straciłem tylko na to kase ;/

 • Damian 2015-03-16 19:08

  Trochę drogi no ale na zaparcia całkiem dobry, więc mogę polecić jak ktoś nie chce ryzykować innymi środkami :)

 • Tołdi 2015-03-11 11:06

  Fajnie, że ten lek aktywuje się dopiero w jelitach, czyli dopiero w miejscu przeznaczenia, a co za tym dodatkowo idzie, nie obciąża niepotrzebnie żołądka.

 • KAmix 2015-03-10 19:52

  Zaparcia są okropnę, jednak ten lek powoli pomógł mi się ich pozbyć. Teraz nie ma o wiele dużej zmiany, jednak widzę część efektu do przodu i to jest super :)

 • Tośka 2015-03-09 21:51

  Ja też niestety idę zw zaparte, a Ducolbis nie rozwiązał moich problemów:(

 • Harold 2015-03-08 19:16

  Zaparcia męczą mnie od zawsze i chyba dzięki temu lekowi nie pozbędne się tego. Od 5 dni nic się nie zmieniło i nadal jest tak samo :(

 • Orinar 2015-03-05 21:02

  Zawsze stosuje Dulcobis na wzdęcia i to się raczej juz nie zmieni. Polecam bardzo ten środek, gdyż od kilku lat jest ze mną i mi pomoga. Gratulacje producentom za to!

 • Piwak 2015-03-02 18:12

  Ostatnio zastosowałem to na wzdęcia i muszę przyznać, że to działa to tak jakbym chciał aby zadziałało, powinno to lepiej działać i odnosić się do klienta ..

 • Norberu 2015-02-27 11:20

  Byłem przyzwyczajony do trochę innych środków na wzdęcia, ale cieszę się że zachęcono mnie do wypróbowania Dulcobisu bo jakościowo jest całkiem ok.

 • Sixteen 2015-02-20 13:22

  Jestem wdzięczna przyjaciółce, że poleciła mi właśnie ten lek, bo cierpiałam na straszne zaparcia i nawet lekarz gastrolog rozłożył ręce, a te tabletki doraźnie są w stanie mi pomóc.

 • Eagnii 2015-02-11 12:11

  Na mnie ten lek skutkuje bardzo dobrze. Dostałem go przed badaniami aby móc szybko oraz skutecznie przeprowadzić badanie, jednak czułem, że czuje się po nim lepiej i stosuje go nadal. Działa!

 • Dawid L. 2015-02-11 12:09

  Po 1 tygodniu lek zaczął dobrze działać, jakoś w pierwszym okresie nie mogłem skutecznie się wypróźnić i miałem rzucić lek ale na szczęście to mi pomogło!

 • Martyna 2015-02-11 12:08

  Jestem zdania, że ten lek mógłby działać lepiej. Teraz za długo się czeka na efekt z jego strony. Jestem troszkę załamana, że nie pomagają mi takie leki

 • Mati 2015-02-11 12:08

  Stosuje od kilku dni i jakoś ten lek Dulcobis mi chyba nie podchodzi. Wszystko to co się dzieje powoduje, że nie mam motywacji do tego leku. Nie działa ;/

 • Kamilos 2015-02-11 12:07

  Jeden z najlepszych leków, z którymi miałem doczyniania. Nic innego nie wolę tylko ten suplement, polecam!

 • Marko 2015-02-11 12:07

  Lek działa bardzo dobrze można spokojnie go stosować nawet po operacjach wg, zaleceń lekarza mi to pomogło i jestem szczęśliwy.

 • pokaż więcej opinii Read more icon

  Zapoznaj się z ulotką Dulcobis

  Download icon Zobacz ulotkę
  Dulcobis

  Skład:

  Składniki leku Dulcobis to:

  - substancja czynna leku to bisakodyl. Jedna tabletka dojelitowa zawiera 5 miligramów bisakodylu.

  - pozostałe składniki: laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, skrobia kukurydziana rozpuszczalna, glicerol 85%, magnezu stearynian.

  - otoczka: magnezu stearynian, sacharoza, talk, guma arabska, tytanu dwutlenek (E171), kwasu metakrylowego i metylu metakrylanu kopolimer (1:1), kwasu metakrylowego i metylu metakrylanu kopolimer (1:2), olej rycynowy, makrogol 6000, żelaza tlenek żółty (E172), wosk biały, wosk Carnauba, szelak.

  Objawy niedoboru witamin i minerałów

  Objawy niedoboru witamin i minerałów

  Witaminy i minerały są niezwykle potrzebne naszemu organizmowi, by mógł on poprawnie funkcjonować i zachował zdrowie. Jeśli czujemy się senni,... Czytaj więcej

  Dawkowanie:

  Dawkowanie Dulcobis powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. 

  Lek przeznaczony jest do krótkotrwałego stosowania. Okres stosowania leku Dulcobis, bez konsultacji z lekarzem, nie powinien przekraczać 5 dni.

  Podanie doustne. Tabletki dojelitowe należy przyjmować wieczorem, aby rano doszło do wypróżnienia. Tabletki należy połykać w całości i popijać dużą ilością wody (nie wolno popijać mlekiem). Tabletek nie wolno rozgryzać.

  Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, zaleca się następujące dawkowanie:

  Grupa wiekowa Dawka jednorazowa Dobowa dawka bisakodylu
  osoby dorosłe 1-2 tabletki 5-10 mg
  dzieci > 10 lat j.w. j.w.
  dzieci 4-10 lat 1 tabletka 5 mg

  Uwaga! Zaleca się rozpoczęcie leczenia od najmniejszej dawki.

  Dawkę można dostosować do najwyższej zalecanej dawki w celu uzyskania regularnych wypróżnień.

  Nie należy przekraczać maksymalnej dawki dobowej. 

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu Dulcobis.

  Nie stosować w przypadku niedrożności jelit. Nie zaleca się stosowania leku, jeśli pacjent cierpi na zapalenie wyrostka robaczkowego. Jeśli dojdzie do wymiotów i nudności wraz z bólem brzucha, należy zwrócić się do lekarza, ponieważ mogą to być objawy poważniejszych schorzeń.

  Lek Dulcobis należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na etykiecie. Nie stosować u dzieci poniżej 4. roku życia i osób z dziedziczną nietolerancją niektórych cukrów. W przypadku odczuwania codziennej potrzeby stosowania środków przeczyszczających należy udać się do lekarza w celu zbadania przyczyny problemu.

  Jeśli po zastosowaniu leku pacjent będzie oddawał mniej moczu lub odczuje zwiększone pragnienie, należy zaprzestać stosowania leku. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

  Podmiot odpowiedzialny:

  Thumb boehrimger ingelheim

  Postać:

  tabletka

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - zaparcia

  Diatomit amorficzna ziemia okrzemkowa

  4.888 opinii:
  Diatomit amorficzna ziemia okrzemkowa to produkt, który jest wykorzystywany w...
  czytaj dalej »

  Colon C

  4.8520 opinii:
  Colon C to suplement diety w formie proszku. Niniejszy preparat wpływa korzystnie na...
  czytaj dalej »

  Galospa

  4.5812 opinii:
  Tabletki Galospa to przeciwbólowy produkt leczniczy, o działaniu rozkurczającym mięśnie...
  czytaj dalej »

  Błonnik Z Ananasem + CLA

  4.58 opinii:
  Błonnik Z Ananasem + CLA to naturalny suplement diety w postaci tabletek...
  czytaj dalej »

  Espumisan 100 mg/ml, krople doustne

  4.56 opinii:
  Espumisan 100 mg/ml, krople doustne to lek stosowany u osób, które zmagają się z...
  czytaj dalej »
  Kategoria:
  Zdrowie
  Typ:
  lek
  Tag:
  Na receptę:
  Nie